Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kb. egy hetes kiscicának...

Egy kb. egy hetes kiscicának mennyit kell ennie?

Figyelt kérdés
Elhagyta az anyamacska a kiscicáit és én szeretném felnevelni őket. De még sohasem csináltam ilyen, nem tudom, hogy mennyit adjak nekik enni. Tápport hígítok fel nekik vízzel, de csak pár cseppet esznek. Ez normális?
2011. jún. 30. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
nincs a tejpótlószer dobozára ráírva, hogy hány hetesen hány milit kéne enniük? vagy nem adtak hozzá valami tájékoztatót?
2011. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sajnos nem találtam meg a tejporos dobozt, bár mi már eléggé rég használtuk. én úgy emlékszem igény szerint etettünk (tehát amennyit elfogadott) de nálunk az anyacica is szoptatott mellé, csak besegítettünk, mert sok kölyök volt, és a legkisebbek nem fejlődtek úgy, mint a testvéreik

ezt találtam, hátha segít: [link]

első voltam

2011. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!