Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyit kell ennie egy 7...

Mennyit kell ennie egy 7 hetes kiscicának?

Figyelt kérdés
Nálam ketten vannak és simán megesznek 3*100g-t vagy 5-6-szor adagolva (alutasakost meg tálkást). Ez nem sok? Nem sajnálom tőlük, csak az eddigi cicáim mintha nem ettek volna ilyen sokat. Vagy az már régen volt, és lehet, hogy azért nem emlékszem... Egyelőre csak bent vannak, de nagyon sokat játszanak :)
2009. aug. 16. 21:41
 1/4 anonim válasza:
30%
Annyit mint egy nyolc hetesnek.
2009. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 7 hetesen úgy 1 csomag alutasakost (100g) evett meg naponta, meg csipegetett egy kis szárazat, de azt nem is mindig, mert otthagyta, és megette a nagymacska. Ő kislány. Nekem ez meg nagyon kevésnek tünt.

Szerintem nem sok, egy kiscica minél többet eszik, annál jobb. :)

2009. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kislányok ők is. :) Ezt elfelejtettem!
2009. aug. 17. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
HiHi nekem is kicsit soknak tűnik, de ha éhes akkor hagy egyen.. :-D nekem is két 7 hetes cicám van, és egyenként ők is kb egy alutasakos kaját esznek meg naponta. De mellé azért sokat isznak. :-)
2009. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!