Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért remeg a cicám?

Miért remeg a cicám?

Figyelt kérdés

Ketten vannak és az egyik így idönként remeg... De leginkább csak a feje és nem túl komolyan, de így ide-oda rázkódik kicsit, föleg mikor játszani készül a testvérével, de van, hogy csak úgy a semmi miatt is elkezdi...


Ugye nem lesz semmi baja? Eddig nagyon élénk..


2011. jún. 30. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nagyon picik, akkor az lehet azért, mert még nem találják az egyensúlyt :D Amúgy meg lehet csak fázik. De ez nagyon pici cicáknál megfigyelhető.
2011. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát most lesznek 5 hetesek és hát pont ö a kicsit ügyetlenebb is, sokszor hasraesik mikor fut, meg mikor ugrál... Akkor lehet, hogy csak az egyensúly?
2011. jún. 30. 19:50
 3/6 anonim válasza:

Alzheimer kóros :D

de komolyan nyugi nem lesz baja teljesen normális :)

2011. jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is van 4 db öthetes kiscicám, azok is néha remegnek.

most próbálgatják "szárnyaikat", mindent megmásznak leesnek,elszédülnek, de újra és újra kezdik. kis bohócok.

azután elfáradnak és ahol éppen vannak hirtelen elalusznak.

szóval semmi komoly nem lehet a cicádnál, csak az egyensúlyérzékük most alakul ki.

legalábbis remélem. ha két három hét múlva is így csinál, azért kérdezz rá a dokira.

2011. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: Én is erre gondoltam elöször, csak azért szeretnék biztos lenni benne :)

De az fura, hogy a testvére nem remeg egyáltalán..

2011. jún. 30. 20:00
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Szerintem vagy fázik, vagy talán fél. Én azt javasolom, hogy vedd fel a kezedbe, simogasd meg, utána tedd vissza lassan a

földre!

Nekem bevált!


Üdv.Benji

2011. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!