Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska, vagy két macska?

Egy macska, vagy két macska?

Figyelt kérdés
Mennyivel nehezebb két macskával? jobb, ha ketten vannak? Ha ketten vannak, akkor is ugyanúgy viszonyulnak a gazdihoz??
2009. márc. 27. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha ketten vannak, akkor kedvesebbek, és meglepő módon nem rosszalkodnak annyira. egyedül unatkozik a macska, így megpróbálja elszórakoztatni magát, és díbol a lakásba. ha nem, akkor, még depressziós is lehet egyedül.

de persze nem minden macskánál van ez így, attól függ, mennyit törődnek a cicával.persze két macska tartása drágább, de megéri, én ezt TAPASZTALATBÓL MONDOM!

2009. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg szerintem ket macskaval sokkal jobb es nem maganyos a macska.De ha elmesz othonrol akkor jobb ha bezarod oket eggy kisebb helyre mert ketten tobb rumlit csinalnak.En mar ezt tapasztaltam es nekem nem ket hanem 10 macskam es szobatisztak mert megneveltem oket.Nincs veluk semmmi gond.Szia!
2010. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!