Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adjak nekik? :D...

Milyen nevet adjak nekik? :D Ötösikrek! Tegnap születtek!

Figyelt kérdés

Tegnap megszülettek a macskám kiscicái, összesen öt kölyök lett! 3 sötétebb cirmos (az egyik lehet, hogy fekete, csak nehéz megállapítani, mert az anyjuk az ágy alá vitte őket, és ott elég sötét van) és 2 világosabb cirmos cica van, de a nemeket még nem tudjuk, ezért jó lenne, ha lánycicához illő nevet is írnátok, meg kandúr neveket is. :)


Ez a legelső alom. :)


2011. júl. 2. 11:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

kedves 11:35 Tudod az én macskáim 18-22 évig éltek, és ha hagynámőket szaporodni,akkor makb 5000 macskámlenne.

Sajnos azok gondolkodnak úgy ahogy te,akiknél a macska "fogyóeszköz" 1-2évig élnek csak. Mert oltatlanok,ha betegek akkor ellátatlanok, mert vemhesülnek az apjuktól, a testvérüktől....

Felelőtlenség

2011. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
A Mazsola és az Áfonya nagyon aranyos név! :) Biztos illik a cicádhoz. :)
2011. júl. 2. 11:41
 13/29 anonim ***** válasza:
0%
" A két fiatalabbat idén ősszel hoztuk haza, az utcáról szedtem össze őket." és ezek után elleted a macskádat...no comment
2011. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Dexy válasza:

[link]


Itt nagyon találóak vannak, innen választottam az enyémnek is : Roxi :)

2011. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

oké kedves kérdező, rosszul fogalmaztál, a "legelső"-t mindenki úgy értette,hogy lesz második,harmadik.

Örülök,hogy felelősségteljesen tartod a cicáidat! :)

2011. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem visszük őket állatorvoshoz, mert az állatorvos jön hozzánk. Már hívni se kell, úgyis jön :D

A másik dolog: lehet, hogy rövidebb ideig élnek így, viszont tartalmasabb életet. Van ivartalanított szobacicám is, sokszor elgondolkoztam, hogy tulajdonképpen az ő életének mi az értelme? Egyedül van, eszik meg alszik, és várhatóan jó magas kort fog megélni, amíg csak ezeket csinálja, mert kiscicája nem lehet.

Emberként is inkább választanám azt, amit a kinti macskák csinálnak.

Na de mindegy, tudom hogy az emberek nagy része nem jutott el arra a szintre, hogy az eltérő nézeteket tolerálni udja, csak barmozik ész nélkül. Részemről ennyi a témában, illetve még cicanévnek szerintem jó a Niki és a Cirbolya is.

2011. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

11:40 vagyok

és a 18-22 éves macskáim kinti-benti cicák.És hidd el,hogy tartalmas az életük. egyáltalán nem hiányzik nekik,hogy elljenek. De még ma is fognak madarat, napoznak, játszanak.

2011. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Puszedli, Pindúr.:)
2011. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
one, two, three, four, five
2011. júl. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
A ma 11:41-es "no comment"-ezőnek írnám még egyszer: nem terveztem a kiscicákat, amilyen óvintézkedést csak tudtam, megtettem, de mikor vittem őket ivartalanítani, akkor a két macska közül az egyik már vemhes volt! Az abortuszt meg nem pártolom. És nem tudom, nálad mit jelent, az "elletni" kifejezés, de nálam rendszerint a szaporítókat, akik őszülésig elletik az állatot, ami nálam nem jellemző. A 3 macskából 2 ivartalanítva van, és a kismamát a következő héten viszem. Mit nem lehet ezen elfogadni? A kicsiknek találtam gazdát, rendes, szerető otthonba mennek, leinformálható helyre, és nem az utcára vagy a menhelyre teszem őket. Most akkor mégis mi bajod van?
2011. júl. 2. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!