Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan oldjuk meg a macskakakit?

Dexy kérdése:

Hogyan oldjuk meg a macskakakit?

Figyelt kérdés
A cica 5 hónapos, ritkán volt a házban. De most fel kell költöznie a szobámba pár napra. Jönnek vendégek kutyástól akik nincsenek kibékülve a macskákkal. Fent van már a kisdoboz a cicának, labda mag a játékai, elvan itt velem... de mi lesz ha hívja a kötelesség? Ha hozok fel dobozban homokaot, oda megy ?
2011. júl. 2. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, odafog menni. A legtöbb odamegy, pl. az enyém is. De nem ártana egy cica wc, rendes alommal.
2011. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért pár napra nem érdemes cicawct venni :D

Ne aggódj, a homokot fogja választani, de ha lehetőséged van rá, akkor ne a szobádba rakd az almot, hanem a folyosóra vagy ilyesmi. A kutyák meg ne jöjjenek be a házba, ennyi.

2011. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Reménykedem! 5-6 napra felesleges.
2011. júl. 2. 11:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha WC-t nem is veszel,almot vegyél. Az csak párszáz forint viszont a homok büdös lesz és széthordja a szobában. Inkább vegyél egy zacsi almot
2011. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Okéé :) Köszi ...
2011. júl. 2. 11:57
 6/9 anonim ***** válasza:
én a cicámat találtam az utcán, és ahogy hazahooztam, vettem enki macskaalmot és azonnal tudta h oda kell menjen. ugyh ne aggódj, ezt ők ösztönösen tudják
2011. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélem :) he nem, akkor veszek neki pelust :D
2011. júl. 2. 12:24
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Almot vegyél mindenképp, mert a homok büdös lesz a szobádban!
2011. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pelusra nem fog menni. Alom kell, bármilyen edénybe. Nekem pl sokáig négyszögletes műanyag tálam volt.Fő, hogy kényelmesen bele tudjon lépni.
2011. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!