Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lázas a cicám, vagy mi? :S...

Lázas a cicám, vagy mi? :S SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
3 napja nem evett semmit. Hiába adtam neki nyers húst, konzervet, vagy tejet, nem ette/itta meg. De a vizet viszont megissza. Le van lassulva és nem tudja mindig pontosan, hogy mi van körülötte. Kint fekszik az erkélyen, a tűző napon. Ha pedig behozom, akkor meg visszamegy. És ha szólok neki, akkor nyávogni kezd, mintha akarna valamit. Nem tudom mit csináljak éppen vele, és gondoltam itt vannak olyan emberek, akik segítenek nekem. Fontos lenne..
2011. júl. 7. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vidd orvoshoz. Bármi lehet a baja
2011. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Istenem, mennyi hülye ember van... 3 napja nem eszik, és még nem vitted orvoshoz?! - -"
2011. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna, elvinném. De ahhoz pénz is kell.
2011. júl. 7. 12:43
 4/11 anonim válasza:
Beszéld meg a szüleiddel. Nem szokott a doki olyan óriási összegeket kérni. Szerintem a cica egészsége fontosabb.
2011. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát keríts rá pénzt mielőbb. Egy macska felelősség, nem úgy működik, hogy ha nincs pénz, akkor szenvedjen csak, nem visszük orvoshoz.

Szüleidtől kérj akkor pénzt!

2011. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a napról mindenképpen vidd be hűvösre. csukd be az erkélyajtót, hogy ne tudjon visszamenni. ha a vizet issza, az már valami, nehogy kiszáradjon.de legalább telefonon kérj tanácsot a dokitól.

három nap már sok. 1-1 napot szoktak önszántukból koplalni, füvet rágcsálnak, hánynak egyet (füvet,szőrt)

aztán kutya bajuk. de ez már hosszú idő, valóban beteg lehet a cicus.

2011. júl. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy már tegnap elvisszük. De anya elkezdte, hogy most nála nincsen készpénz. Most hívtam és azt mondta, hogy ma elvisszük. A cicám most épp az ágyon ücsörög, de még mindig le van lassulva. :S De azért köszönöm eddig.
2011. júl. 7. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:

mindenképp orvos ahogy csak lehet

komoly baja van

2011. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért majd egy sorban írd meg mi van vele:)
2011. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na figyelem! Elmentünk a dokihoz, ott kicsit stresszes állapotban volt, de most már jól van. :) 41 fokos láza volt akkor. Amikor hazajöttünk evett bátran és inni is ivott. A lábát is le kezeltették. Vasárnap pedig mennünk kell vissza. Semmi komoly. :)
2011. júl. 7. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!