Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem kedveskednek már...

Miért nem kedveskednek már nekem a kiscicáim?

Figyelt kérdés

1 hónapja befogadtam egy cicát, majd egy hete egy másikat, mindkettő 7-8 hetes lehet most. Amíg csak egy volt, folyton játszott velem, dorombolt, ölemben feküdt. Mióta megvan a másik egyfolytában játszanak, még pisilni is együtt járnak. Első nap nagy verekedés volt, de már együtt is alszanak. Ha az új cicával barátkoznék, a régi rögtön ott van és tolakszik, de nem marad mellettem.

Van rá esély, hogy még velem is foglalkozzanak?


2011. júl. 8. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Istenem.......

Hány éves vagy??Ez annyira gyereke...

A macskák egymással jól érzik magukat,mint az emberek.....

2011. júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De most komolyan, ez nem segítség. Akár gyerekes, akár nem, NEKEM ez probléma. Valaki tudja az okát, vagy tapasztalt hasonlót?
2011. júl. 8. 07:44
 3/10 Falun ***** válasza:
100%

leírta az első...

együtt jobban érzik magukat!

a fajtársával játszik és jól érzik magukat, örülj neki hogy jól megvannak és szeretik egymást.

2011. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Ez teljesen természetes dolog. :) Ne keseregj! Inkább gyönyörködj a játékukban, olyan csodálatos lények a kiscicák/nagycicák! :))

2011. júl. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetes, hogy egymással jól érzik magukat. Amúgy meg a macskák makacsok és önzőek. Általában csak magukra tudnak gondolni, főleg ha éhesek. A mieink is csak akkor hízelegnek általában, ha éhesek. A kisebb talán, ő még jobban igényli, hogy szeretgetve legyen.
2011. júl. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én is csak azt tudom mondani, amit az előttem szólóak, hogy macska a macskával jobban elvan mint emberrel ... ha valami játékot húzogatsz előttük fognak azzal is játszani, de azt nem is tudom hogy hogy írhatsz ilyet, hogy veled is FOGLALKOZZANAK ->ezek MACSKÁK, nem fognak úgy foglalkozni veled, azt neked kell velük -.-"
2011. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy amikor az egyikkel foglalkozol, a másik tolakszik. Ő is akar részesülni a simiből.

Ha már kettő van, egyszerre kell foglalkozni velük, pláne, ha még egykorúak is.

Egyszerre vedd az öledbe mindketőt és közös játékot találj ki nekik.

Ne aggódj, kinövik, ahogy nőnek, kialakul a saját személyiségük, az egyik jobban fogja igényelni a simogatást, a másik meg tán nem is engedi majd.

Kialakul, ne aggódj. Egyenlőre így fogadd el őket és örülj, csodáld a játékukat, ahogyan előttem is írták.

2011. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

bocs én kutyás vagyok és amig csak az egyik volt addig én voltam a világ közepe neki, aztán megjött a másik és most már egymást zaklatják állandóan. simiért néha odajönnek, de nagyon édesek együtt. én nem sajnálom tőlük ilyen jól elvannak, jobbat játsznak, birkóznak együtt mint amit én próbálkoztam velük. birkóztam is meg mindeféle hülyeséget is csináltam, m tetszett neki, de a másikkal jobban érzi magát. és ez igy van rendjén.

igen, inkább csak gyönyörködj, ha nagyobbak lesznek, lenyugszanak mennek majd hozzád is, de most csak a játék érdekli őket és játszani a fajtársával tud a legjobban!

2011. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, h ennyire jóban vannak. Szerintem ez nagyon jó. Amúgy: mindenképp elkezdett vna lustulni a cica, ha hozzászoknak a jóhoz. Enyém is már kevesebbet bújik, pedig nincs is másik.
2011. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. júl. 11. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!