Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet ilyet csinálni?

Hogy lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, hogy ide teszem ezt a kérdést, de ide lenne a legjobb szerintem. Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet utánozni a macska dorombolását?? :O Azon kívül, hogy *grrrrrrrr* (mert még az is hasonlít) Tényleg bocsi, de egyik családtagomnak fontos lenne. Köszönöm előre is.
2011. júl. 9. 00:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi is csak azt tudjuk mondani hogy grrr! Mivel hangfelvételt nem lehet küldeni... Nem tudom elképzelni, hogy minek akar valaki macskákat utánozni. ( Egyébként meg gyakorlás teszi a mestert. ) Nézzen sok Tom és Jerry-t. (bocsi:DD) Azt hiszem nem sokat segítettem, de többet senki nem fog mondani
2011. júl. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
várj most írásban vagy szóban akarod? Szóban én úgy csináltam párszor a macsekomnak, hogy a gégémen képeztem a "M" betűt. Húú ez elég furin hangzott xD De akkor így berezeg és az eléggé hasonlít rá. Remélem érthető, amit leírtam :D
2011. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
barom
2011. júl. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első két válaszolónak... : )) Az utolsónak is... -.-""

Az "M" betű az tényleg nem rossz. Húgomnak kéne ez a dolog és sajnos még "kicsi" és nem tudja kimondani, hogy grrrr. :/ : )))

2011. júl. 9. 00:53
 5/10 anonim ***** válasza:
elnézéstttttt
2011. júl. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
??
2011. júl. 9. 01:02
 7/10 anonim ***** válasza:
elnézést hogy ezt írtam : barom
2011. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi baj... Nincs véletlenül valami ötleted?:S
2011. júl. 9. 01:06
 9/10 anonim ***** válasza:
na várj, a húgodnak az r-rel van baja? mert akkor kb sehogy. Ha a g-vel, akkor esetleg lehet az h pörrrrrrrrr
2011. júl. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen a r-vel van baja :) de már megoldottuk : ))) azért köszönöm.
2011. aug. 10. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!