Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szokott ilyet csinálni? Az...

Szokott ilyet csinálni? Az enyém állandóan! Videó linkje lent.

2010. márc. 13. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
áhhh:) Ha valamit eldobsz akkor csak játszik vele, pofozza. Soha nem hozná vissza:))
2010. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem gondoltam volna, hogy egy macsek is meg tud tanulni valamit


gratula a macskának és a gazdinak

2010. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az apportírozásra gondolsz? Az én cicám is csinálta egy időben, de megunta. Ha van kedvük hozzá, akkor csinálják, de tanítani ezt a macskáknál szerintem nem lehet vagy elég nehéz.
2010. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, az enyém is visszahozza. De nem azért ám, mint a kutya, hogy megdícsérjék, hanem hogy újra dobd el neki.
2010. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon édes!!! Iszonyat aranyos! Te tanítottad, vagy magától kezdte el?
2010. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
a Youtube-on több ilyen cica videó is van!
2010. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Esetleg van a cica felmenői között maine coon? Ők szokták ezt csinálni, szinte minden leírásban megemlítik, hogy imádják a visszahozós játékokat.

Az én macsekom csak fél maine coon, de imádja :D Még akkor is visszahozza a játékot, ha az legurul a lépcsőn és neki vissza kell cipelnie :D Abszolút nem tanítottuk, még csak 5 hónapos :D

2010. márc. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az enyém is kb. 5 hónapos. Sajna nem tudom a származását, úgy találta egy ismerősöm. Nem mi tanítottuk, inkább ő tanított minket. Ki tudja mennyi ideig próbálkozott nálunk, mire észrevettük. Igen, több ilyen van a youtube-on. Kb 5-6 cica, amelyiknek a videója nincs összevágva.
2010. márc. 16. 19:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, utánaszámoltam és már inkább 7 hónapos. De ez is feltételezés, de azért közel lehet a valósághoz.
2010. márc. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!