Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Whiskas vs. Friskies vs....

Whiskas vs. Friskies vs. Kitekat Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 14:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Minden Macska/Kutya mast mast szeret :p , Izlesek es pofonok. Az en macskam a whiskast szereti :).
2011. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A három közül a friskies-t mondanám.

Viszont igazából egyiket sem ajánlom... 4% hús, ellenben sok színezék, cukor, ízfokozó... kb mint nekünk a mekis kaja.

2011. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én vegyesben szoktam, plusz még Cat Chow, Purina One. Így elszórakoznak a válogatással, akkora csörgéssel eszik, mert turkálgatják a kedvenceket. A végére minden elfogy.
2011. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Mindegyik rossz

Ha kb ezt az árkategóriát szeretnéd, inkább a cat chow-t ajánlanám- fressnapfban lehet kapni

v ami sztem még jobb az a dm-es macskatáp. 750g kb 600ft és megnéztem az összetevőjét, rendben van sztem.

Szóval inkább ezeket, mert amiket írtál tele vannak mindenféle színezékkel, stb. A dm-esben nincs színezék, ízfokozó, semmi és 14% hús van benne minimum, ami nem sok, de több mint a 4%!!!

2011. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak azt add neki amit megeszi! A mi macskánk mind a 3-at utálja, rá se néz! Amit viszont nagyon imád, az a CBA-s macska kolbász... Nem az ártól függ, hogy mit szeret a macska. Azt kell adni neki, amit legjobban szeret. Nem a márkától lesz szép selymes a bőre, hanem attól, amit szívesen megeszik. ;)
2011. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

utolsó: ez tévedés. Azért szeretik a macskák ezeket a szenny ételeket, mert tele van ízfokozóval! De attól nem lesz selymes a szőre az biztos. Szereti, amiért az emberek is a mekis kaját, aztán azt se adnád minden nap a gyerekednek...

Nekem az állatorvos kategorikusan megtiltotta ezeket a tápokat, azt mondta akármit veszek LEGALÁBB 15% hús legyen benne...

2011. júl. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit irogatjátok szegénynek hogy vegyen a legjbb minőségi macskakajából?És ha nincs rá pénze?Egy egyszerü macskának minek ilyen 5*-os kaja,ha még tenyészetbe lennénk akkor oké,de így?!Az én macskám elég finnyás,de mégse veszek neki ilyeneket hanem kitekat-ot mert azt imádja,de a whiskast is szereti.
2011. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom h a purina one mitől olyan méregdrág: 1500ft/1.5 kg

Dm-es pedig 600ft/750g

Kb annyi mint a whiskas stb, csak mondjuk 100x olyan jó. A kérdező megkérdezte h mit adjon a macskájának, leszűrtem az árkategóriát kb és ajánlottam neki kettő jobbat, ami nem sokkal drágább. Ennek tükrében: TE miről beszélsz kedves utolsó?

2011. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocsánat nem a purina one-t hanem a cat chowt akartam írni h 1,5kg 1500 ft
2011. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan rossz mind. Komolyan, a színes teszkós macskakaja is jobb ezeknél, megnéztem az összetételét, abban 25% hús van, míg ezekben az agyonreklámozott, ízfokozóval telenyomott szennyekben 4% (!!!), és az is "állati származék". Az anyósomék macskái ezeket a kitekatokat és társait eszik (persze mást már nem is, a szín húst se, mert már függők ezektől a sz*roktól), és akkorát meg olyan büdöset kakálnak, hogy egy felnőtt férfi ember megirigyelhetné. :S Az egyik már többször volt húgyköves is. A normális macskakaja tényleg a Cat Chow-tól kezdődik. Ha naqy kiszerelésben veszed, még olcsóbb is, mint az általad említettek, és untig elég.
2011. júl. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!