Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány szót ismer fel a cicád?...

Hány szót ismer fel a cicád? Mely szavak ezek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 17:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Azt hittem, csak az enyém idomít harapdálással :) Ha valamit nagyon el akar érni, először tekereg szorosan az ember lába között, ha az nem elég, elkezdi bökdösni az orrával a lábfejemet, ha az is sikeretelen, villámgyorsan meg is harapja. De olyan csiklandós, hogy csak sikkantgatni szoktam.
2011. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az én cicám sok mindent megért:

Amina (neve), gyere ide!, mit csinálsz?, Ne rosszalkodj!,

Gyere le onnan!, Rossz vagy!, Kaja van...

Mi még "beszélgetni" is szoktunk...

Pl.:

Kérdezek valamit és a kezemet ökölbe szorítom és elé nyújtom mind a 2(a bal az igen a jobb az a nem) és amikhez hozzá dörgölözzik az a válasz (persze lehet, hogy nem az a válsz de mokás)! :)

2011. júl. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

06:26

Nahát, milyen jó ötlet, ezt a dörgölőzős beszélgetést én is kipróbálom a cicával!

2011. júl. 15. 12:46
 24/27 anonim ***** válasza:
A mieink a "kutya" szót is értik:-D.
2011. júl. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A gyere! Minden formában akár neki akár nem.

Cica gyere!

Wiju! (neve)

Menj innen!

Meg ha aztmondom,hogy szia akkor ő nyávog rá ^^

2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
a nevét:) azon kivül: nemszabad, fel, gyere.
2011. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szerintem is jó ötlet ez a dörgölőzős! :) Az enyém arra hogy -kaja, -gyere Jonka( különben nem az a neve de én így hívom), -ugorj fel az ágyra( ilyenkor én is az ágyon vagyok és 1×,2× az ágyra ütök és felugrik), - fésülés! (ilyenkor eldobja magát) ENNYI... (amúgy egy kicsit kutyalelkű)
2011. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!