Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tenyleg ennyire gaz kaja a...

Tenyleg ennyire gaz kaja a Whiskas? Mit ajanlotok helyette?

Figyelt kérdés
Csak most olvastam, eddig azt kaptak a cicaim, mert egyszeruen nem hajlandoak mast megenni. Lehet, hogy van benne valami anyag, ami "fuggove" teszi oket?
2011. júl. 14. 12:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
55%

Tudod, mi a baj? Az olyanok mint te csak azt nyomják, h mer a drága tápok, holott már ajánlottam egy tápot ami olcsóbb is, és sokkal jobb. Úgy bírom h nyomjátok, h megeszi. Meg hát, mert tele van ÍZFOKOZÓVAL, és nyilván olyannal ami ízlik neki. Enyém is evett amikor épp leugrottam csak a boltba, de nem sokáig, mert ÉN vettem a fáradtságot, h elolvassam neten, minek kéne benne lenni, és ehhez képest mi van benne.


Szóval: mi a problémád az olcsóbb de JOBB táppal, v azzal ami kb ugyanannyi, de jobb? Mert kapásból mondok neked kettőt. Cat Chow(fressnapf), Dein Bestes (dm)

Szóval az én whiskasom ott fog megrohadni a szekrényben mert meg nem etetem vele! Nagyon vésztartaléknak jó lesz de másnak nem.

Szóval ahelyett h azt nyomod h nem fog tőle meghalni- mert nyilván nem, ezt ellenőrzik- azon kéne gondolkodnod, h kielégítő-e. A válasz: nem.

2011. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Istenem olyan buta emberek vannak hogy az döbbenet. Nem akartam hozzászólni a kérdéshez mert már épp elégszer leírtam ezen az oldalon is szájbarágósan hogy mennyire szarok a whiskas és a hasonszőrű tápok. Ilyet írnak hogy megeszi ha éhes, meg semmi baja nem lesz tőle... Persze hogy megeszi mert tele nyomják mesterséges ízfokozó anyagokkal, így a szemét is mennyei mannának tűnik, baja pedig hosszú távon lesz tőle és az már visszafordíthatatlan lesz (vese és májkárosodás, emésztőszervi betegségek stb.) De elég csak megnézni a beltartalmi értékeket az mindent elárul, hogy hány százalék hús van benne és hány százalék gabona és minden más szemét. Nem tudom mit nem lehet ezen átlátni. Kicsit venni kéne a fáradtságot és utánanézni a dolgoknak és nem a legjobban reklámozott, legszebb csomagolású, legszínesebb tápot megvenni. A prémiumtápok nem csak százszor jobbak, de nem is jössz ki vele drágábban mert ezekből jóval kevesebbet eszik a macska, laktatóbbak.


Szóval hogy a kérdésre is válaszoljak, nálunk a royal canin-t szeretik a legjobban a prémium tápok közül és ebből lehet a legtöbb fajtát kapni, életkorra, nemre, tartásra, fajtára, esetleges egészségügyi problémákra való tekintettel. És ha nagyobb kiszerelésben veszed akkor olcsóbb. Tudom nagy összegnek fog tűnni így elsőre de hidd el, sokáig elég és ha napokra lebontva kiszámolod akkor pár száz forintra fog kijönni a cica egy napi kajája ami nem olyan vészes szerintem. Alutasakosból mi is a dm saját márkásat adunk, jókat mondanak róla és szeretik is a cicák.

2011. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
A Frieskieses vagyok. Nekünk pl az volt a legdrágább táp (száraz), amit adtunk a macseknak. Egyébként állatkereskedési kevertet meg lidles macskakaját szoktak kapni. Két macskából csak az egyik van rászokva a színes, szagos kajára, a másik mindent elfogyaszt.
2011. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Tele van ízfokozóval, színezékkel és tele van gabonával, ami káros.

Ez mind igaz, de ugye nem hiszitek hogy a többiben nincs!?

A Mars (Best Foods) a Pedigree, a Whiskas, a Kitekat és a Chappi márka tulajdonosa.

Vajon mennyivel jobb és tisztább egyik a másiknál? A Whiskas-ban több az ízfokozó, míg a Kitekat az egészséges?

A Royal Canin talán a legjobb, de az is tele van gabonával: rizs, kukoricaliszt, kukoricaglutén, cikória pép, szójaolaj.


Létezik egyáltalán normális macskatáp?!

2012. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!