Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A bakmacskak meddig vihetik...

A bakmacskak meddig vihetik el a kiscicakat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

_Kandúr_ macskák. Őznek, nyúlnak, kecskének (stb)a hímjét hívják baknak.


Amúgy szerintem max. 3 hetes korukig - bár ha az anyjuk ott van velük, nincs esélye.

Én amúgy még nem hallottam ilyesmiről.

2011. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk2 és fél hónaposak a kiscicáink hárman vannak, meg van az anyjuk. Kb. 2 héttel ezelõtt az apjuk megakarta fojtani õket.. De szerencsére idõben kimentünk a nyávogásra, mert az anyjuk megvédte õket.
2011. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ja igen bocs kandur macska

es koszi az infokat

2011. júl. 15. 15:28
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
ha tudja hogy az ő kölyke mind ( ugye a kiscicáknak más is lehet az apjuk) akkor egyáltalán nem bántja őket.Nálunk 2 kiscicának ugyan az az apja és 3 napja látta őket először( nem a miénk a kandúr macska 2 házzal odébb lakik) és játszik velük nem bántja őket és furcsamód a szomszéd macskáját elkergeti a közelükből. (biztos hogy ő a cicáink apukája mind 2 rá ütött :D)
2011. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor a mi cicáink apja biztos nem tudta hogy ki a kölyke
2011. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!