Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan, mivel tudnám szoptatni...

Hogyan, mivel tudnám szoptatni a kiscicákat? :S

Figyelt kérdés
Találtunk két kiscicát a kukában.:(Még anniyra kicsik, hogya a szemük sem nyílt ki.Még szopnijuk kéne,ezért cumiztatni akarjuk őket.Ma ötkor elvisszük egy állatvédőhöz aki majd nevelni fogja őket, de addig is adnunk kell nekik valamit, különben elpusztulnak.:( Mit tudnék nekik adni? Tejet,esetleg alutasakost turmixolva?Van valami ötletetek? Köszi előre is:)
2011. júl. 26. 13:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen kicsi cicáknak még tápszer kellene de csak a mai napra megteszi a tej is. Alutasakos és egyéb dolgok semmiképpen, nem az ő emésztőrendszerüknek való. Fecskendőből szépen meg tudjátok őket etetni.

Egyébként nagyon szép dolog hogy gondoskodtok a cicákról, nem is értem hogy milyen ember lehet az aki pici állatokat a kukába dob. Az ilyet úgy megverném hogy egy jó darabig ne álljon lábra.

2011. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis kamillateát adj nekik fecskendőből, hogy ne száradjanak ki, mást nem kell. Majd akihez kerülnek az biztosan ért hozzá és tudni fogja, hogy mivel táplálja őket, addig is főzzetek egy kis kamillateát és langyosan nyomjatok egy kicsit a szájukba.
2011. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Hailey13 ***** válasza:
kb ugyanezeket tudom mondani:) és nagyon szép dolog tőled!:)
2011. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Tejet SEMMIKÉPP SE! A tehéntejet nem tudják megemészteni és hasmenésük lesz tőle, ami akár végzetes is lehet ilyen kiscicáknak.
2011. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
14%
Ha lány vagy akkor szoptasd meg :) ha fiu akkor is :P
2011. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Tejet ne!Tejpótló por max,azt vízzel kell feloldani.Fecskendővel a szájukba juttatva lehet őket táplálni.Én átéltem már ezt,egy kismacskát sikeresen felneveltem még a szeme sem volt kinyílva,amikor rátaláltam.Semmilyen tejet ne adj neki!!!!
2011. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A mi macskánk otthagyta a kölykét az alomban, nem szoptatta morgott rá, ezért mi neveltük fel. Vettünk egy cumisüveget, a lehető legkisebb cumival és simán tudott belőle inni. Mi langyos vizes-tejet adtunk neki, később már táplálóbbat is kapott és azóta is egészséges hatalmas macskusz. :)
2011. júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a tejpótló por-macskáknak valót...Csak a félreértés elkerülése végett..
2011. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van, tejet nem szabad, mert hasmenése lesz a kiscicának és ki is száradhat emiatt. Mi amikor így neveltünk fel kiscicát babatápszert kevertünk be neki és azzal etettük. Jó látni, hogy vannak ilyen emberek is. Remélem megmaradnak :). aki meg ilyet tesz, azt meg lássam a ravatalon...
2011. júl. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Nagyon aranyosak vagytok:)Anya elszaladt nekik tápszerért.Az már biztos jó lesz nekik.:)Énis ki voltam akadva amikor megtaláltuk őket.:( Azóta csak sírok és nem birom felfogni, hogy ki képes ilyet csinálni.De mostmár minden rendben lesz velük,remélem:)Mégegyszer köszi.:)
2011. júl. 26. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!