Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ennek a kiscicának a...

Mi lehet ennek a kiscicának a baja?

Figyelt kérdés
Sajnos képet nem tudok felrakni, de a lényeg az, hogy apáméknál, van egy kiscica, aki ott a nagy kertjükben él, kóbor cica, de odaszokott hozzájuk, és ők etetik. Amikor találkoztunk vele este, akkor már 1-2 napja nem láttuk, és adtunk neki enni, mert nagyon nyávogott. Szoval a tesóim is panaszkodtak arra, és amikor evett, énis észrevettem, hogy állandóan dorombol, mint egy ventilátor, nem úgy hogy kicsiket, vagy egyet rövid ideig, hanem perceken keresztül dorombol egyfolytában. Ez mitől lehet?
2011. júl. 15. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor dorombol, ha: Elégedett, fél, vagy fáj valamije.
2011. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

a mi macskánk is úgy tud dorombolni hogy az hihetetlen :DD

sztem nincs semmi baja, csak örül, hogy adtok neki enni :)

2011. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem éhes volt és örült a kajának :D
2011. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első: kutatások kimutatták h a macska azért is dorombol, h az embereket manipulálja. Ez az én cicámra nagyon igaz, ha vmi rosszat csinál rögtön beindítja a motort, rájött h sosem bántanánk egy cuki doromb gépet. Mondjuk amúgy sem bántanám, de nagyon vicces amikor így idomít minket, akkor is dorombol, ha éhes.
2011. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh akkor most nagyon megnyugodtam, köszi!
2011. júl. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!