Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik száraz táptól fejlődik...

Melyik száraz táptól fejlődik jobban a 11 hetes kismacskám?

Figyelt kérdés

Szeretnék neki addig jó minőségű száraz tápot venni, ameddig fejlődik s utána egy olcsóbbat.


Melyik az a jó minőségű száraz táp amelyik nem olyan drága, de szépen fejlődjön tőle.


Legyen tőle szép termetes cicuska. / Hím cicám van, ivartalanítva lesz később, de előbb még nőjön meg egy kicsit/


A cicámról egy kép 11 hetesen: [link]


2011. júl. 18. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez csak azért rossz ötlet, mert ha egy épp finnyás cicát kaptál ki, és a jó után "szart" kap, akkor nem fogja megenni... Inkább válassz egy középkategóriásat és azzal etesd élete végéig.
2011. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindent megeszik amit adok neki, egyáltalán nem finnyás. Csak nem tudom, melyiktől fejlődhetne jobban, mert olyan kis "vékony" a testvéreihez képest.


Szoktam adni neki konzervet+csonterősítővel összekeverve, 1 héten kap 2x ilyet. Megeszi.

Sok finom száraz tápot megeszik pl: whiskas, MultiFit - Junior, meg néha gourmet perle-t, de az tényleg nagyon néha.


Melyik száraz tápot ajánlanád ami közép kategóriás? úgy tudom, hogy a whiskas és a friskies rossz, tehát azt nem szeretnék adni neki többet.

2011. júl. 18. 10:30
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem vegyél neki Purina One-t.


Minőségi táp, kicsit drága de a mieink ezen nőttek fel: [link]

2011. júl. 18. 10:36
 4/7 anonim válasza:
Mi is Purina One-t veszünk a cicáinknak.
2011. júl. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig pont ezek a "középkategóriások" :))

A prémium az a Royal Canin meg a hasonlók, az alja meg a teszkós vackok. Én azt ajánlom, hogy olvasd el az összetevőket, és amelyik a legtöbb százalékban tartalmaz fehérjét, kevés adalékanyagot azt adj neki tartósan.

Sajnos nekem nincs munkám, így a cicámat kénytelen vagyok olcsóbb tápokkal etetni, de ha tehetem, akkor veszek neki valami jobbat, és azt keverem a rosszabbal. Hetente egyszer kaphat alutasakost, de a konzerv jobban jön ki (ebből sem a gagyi teszkós, mert garantált a hasmenés) és amikor főzök, akkor mindig kap egy kis husikát. Jó cica, szerencsére mindent megeszik :)

2011. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

S mi a véleményetek a MultiFit junior tápról?? Amit a Fressnapf-ban lehet kapni.

Most néztem meg az összetevőket s egész megnyerő:


Idézem: - Összetétel: Hús és állati melléktermékek: (legalább 12% baromfihús), gabonafélék, növényi melléktermék, növényi fehérjekivonatok, olajok és zsírok(100%) baromfizsír), tej és termékek (2% joghurt) ásványi anyagok, élesztő.

Beltartalma: Nyers protein 37,0%, nyers zsír 13,0%, nyers oxidok 7,5%, nyersrost 2,0%kálcium 1,3%, foszfor 0,9%

2011. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon jól hangzik. A whiskasban és a többiben jó ha 6% az állati fehérje :)
2011. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!