Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a macskánk. Mi lehet a...

Beteg a macskánk. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Pénteken még semmi baja se volt, evet ivott,jókedvű volt.Szombaton nem jött haza..vasárnap mikor haza jött,a hasa beesve,mint aki nem vetet több napja, tele bolhával(tiszta, bolhátlan macska am)lázas is volt,kapott gyógyszert amit még a múltkor a doki írt fel neki utána nem sokkal sokat ivott.Ma meg nem iszik nem eszek, és most is csak alszik.Fekszik és alszik.Láza most nincs.
2011. júl. 18. 12:14
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ha voltatok dokinál s adott rá gyógyszert akkor hagyd felépülni. Ha rosszabb az állapota mondjuk holnap, akkor vidd el újra dokihoz.

Mást nem tehetsz mint vársz s hagyod, hogy meggyógyuljon. Mikor a cicák betegek nem szoktak se inni, se enni.

2011. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet összeverekedett egy másik állattal.:| szegénykém..mindenképpen orvos!! előzd meg a bajt.
2011. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sabrina99 ***** válasza:
Ez így van. Ha az állat beteg nem kívánja az étet, se italt. Az embereknél is így van. Ha rosszul vagy te sem eszel se iszol.
2011. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A gyógyszert azt korábban kapta,de azt mondta a doki,h lehet neki adni belőle ha baja van szinte bmire..hát ha holnapra nem javul irány a doki.

Ja és még hullik a szőre is és nem úgymint aki vedlik..

2011. júl. 18. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen csodagyógyszer az ami bármilyen bajt, betegséget, sérülést meggyógyít. Én nem várnék az orvoshoz menetellel holnapig se.
2011. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem én voltam. Mert akkor már nem is élne.

(Utálom ezeket a dögöket és kutyás vagyok.) ;-P

2011. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor meg mi a f..nak írsz ide...Én meg az ilyeneket fejbe lőném..ha én nem szeretek vmit oda nem írok...és rohadtul nem vagy vicces.

A többieknek meg köszönöm a válaszokat, elvittük az orvoshoz, de sajnos másnap reggelre meghalt :'(

2011. júl. 28. 10:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem lőnélek fejbe, mert drága a töltény és senki lényekre nem pazarolnám azt. ;-)

A macskát pedig a távol-keleti országokban egész' finomra elkészítik a konyhákban. Nézd csak:


[link]


Csak böngésszed át az összes fotót, jó szórakozást! ;-) ;-P

Imádlak ám! ;-*

2011. aug. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én ostoba? te vagy az ostoba...felesleges ide irkálnod....én nem sajnálná rád a töltényt egy tárral beléd eresztenék...Nálam az állatok is meghalnak...az emberek meg döglenek...akkor menj oszt egyél macskát..remélem meg akad a torkodon....
2011. aug. 6. 09:59
 10/11 anonim ***** válasza:

Húzz be a monitorodnak egyet, kis rozsomák! ;-)


[link]


Imádlak! ;-*

2011. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!