Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen tápot adjak a kiscicának?

Milyen tápot adjak a kiscicának?

Figyelt kérdés
Kapni fogunk egy 5-6 hetes kiscicát. De milyen táppal etessem? Whiskas? Friskies? Vagy mit ajánltok?
2011. júl. 18. 22:32
 1/5 anonim válasza:
Én a macskakonzervet javaslom, mi is azt adtunk a kiscicánknak ilyen idős korban. Azt könnyebben meg tudja enni, ha még nem nőttek ki nagyon a fogai. De van kismacska táp is, meg vannak apróbb szemű tápok. Fajtára nem tudom, mi Lidl-set szoktunk.
2011. júl. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8-20 hetes koráig csak konzerv. Utána junior táp, de SEMMI OLYAT AMIT REKLÁMOZNAK! Se kitekat se friskies se whiskas. Ajánlom Cat chow, dm-es saját termék macskatáp, ha drágább kategória, akkor royal canin v acana, de ezek elég drágák. Viszont jók is és nagy kiszerelésben annyiba kerülnek mint bármelyik másik, csak egyszere kell kifizetni sokat értük. DE soha ne adj nekik ilyen whiskasokat nekem az állatorvos kifejezetten megtiltotta!
2011. júl. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi 8-10 hetes akart lenni
2011. júl. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sabrina99 ***** válasza:

A legjobb amit adhatsz egy ilyen pici cicának az a konzerv és néha tej.

A whiskas-t és a Friskies-t nem ajánlom, mert a "szar" kategóriában vannak. Olyan anyagok vannak benne mely függőséget okoz a cicának, és sok adalék anyag. Alig látott az igazi húst.

2011. júl. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sabrina99 ***** válasza:

A fressnapf-ban van ez a Fitfun alultasakos. Abban jóval több % éri el a hús arányát.


[link]

2011. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!