Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől bénulhattak le a cicánk...

Mitől bénulhattak le a cicánk hátsó lábai?

Figyelt kérdés
Először mérgezésre gyanakodtunk, de a vérvizsgálat alapján nem az. Az UH és a röntgen sem hozott eredményt. Fájdalmai nincsenek, jókedvű, eszik, iszik, széklet és vizeletürítését szabályozza, mosakszik... Tanácstalanok vagyunk! Kb 11 éves ivartalanított kandúr cica. Mitől lehet ez?
2011. júl. 21. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
A hátsó lábak bénulása általában gerincvelő károsodására utal. Ha az orvosok ezt nem állapították meg, akkor elég nehéz meghatározni a problémát. Egy hasonló esetről olvastam az interneten régebben, ott azt írták, hogy pár hónap alatt magától elmúlt a probléma. Azért szerintem érdemes lenne tovább vizsgálni. A Lehel úti állatkórházt ajánlanám, bennük még nem csalódtam. Keresd Hargitay doktort bizalommal!
2011. júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megpróbálunk mindent megtenni érte. Sétáltatjuk, masszírozzuk, reménykedünk, hogy Ő is helyrejön. A mi orvosunk is azt mondta, hogy várjunk, mert az állapota nem romlik, sőt mostanra már mintha kicsit tudná mozgatni a lábait, csak koordinálni nem tudja a mozgást. Már azt is érzi, ha megsimogatom a talppárnáit.

2011. júl. 23. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!