Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicáim bal szeme be van...

Kiscicáim bal szeme be van gyulladva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 3 kiscicám és mind a háromnak a bal szeme be van gyulladva, vagy nem tudom mi van vele. egyáltalán nem látszik a szemszíne, csak egy fehér-véres hályogszerű és teljesen csipás... sajnos csak az egyiket tudom megfogni, a többi vad. az övét kamilláztam de semmi, még rosszabb lett :S nem tudom mit tegyek :( olyan szépek :(:(:(
2011. júl. 23. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

a kiscicák szeme nagyon érzékeny,nagyon soknak pici korában ugyanígy begyullad a szeme :(


kamillázd az jót tesz neki és egy néhány héten belül elmúlik.rakj úgy fekvőhelyet nekik,ne legyen poros a hely ahol csicsikálnak. :)

2011. júl. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kismacskák gyakran azért csipásak, ragad a szemük meg váladékozik, mert macskanáthásak. Csak többnyire nem derül ki, mert a gazdi addig kamillázgatja otthon, míg bele nem pusztul. Elég esélytelen, hogy 3cica szeme egyszerre gyullad be. Ez a macskanátha tünete. Vidd orvoshoz és csak tünetenyhitésként kamillázd.
2011. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
orvos egyértelműen én is eszt ajánlom ,nem tudni lehet komoly is, vagy ha nem akkor is nem árt az elővígyazatosság
2011. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!