Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hónapos ragdoll mellé...

4 hónapos ragdoll mellé keresek játszótársat. De ki legyen az?

Figyelt kérdés
Vadászgörényre gondoltam, de a szakirodalom lebeszélt róla, olvastam hogy sokan tartják nyúllal is együtt, de valami szobatisztára gondoltam(ugye a nyúl nem lesz az?)...valószínű h még egy cica lesz(de nem ragdoll mert anyagilag össze roppannék) esetleg valami jó ötlet kisméretű és nem túl húzós áru cicára???de mielőtt bármit is tennék körülnézek a menhelyen mert talán ott ér a legnagyobb meglepetés.(+)
2011. júl. 24. 17:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!


A cica nem használta a nyuszi "helyét" vagy a piszkát nem piszkálta:) ?

Szerinted egy kifejletten 7-9kg os(4hónaposan 2kg) cica mellé a törpenyúl jó 5let? Még egyszer köszi a válaszokat!

2011. júl. 28. 03:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia, megint én vagyok:P Nálunk a macska egyáltalán nem piszkálta a nyuszi almát, szerencsére:) szerintem jó ötlet, én is szeretnék majd ragdoll macskát és tuti lesz mellette törpe nyulam, csak figyelj az összeszoktatásra..mivel a cicus elsőnek durvábban próbál meg vele játszani olyankor szólj rá és utána már tudja, hogy meddig mehet el, legalábbis a mi macskánk így volt vele.:)és gyengéden játszik a nyuszival.:D
2011. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A görény tényleg nagyon jó ötlet.Nekem egy perzsa cicusom van,és nagyon jól eljátszottak.Csak az a gond hogy a görény nem igazán való lakásba a szaga miatt :(
2011. szept. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!