Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől ilyen a cicám bőre?!

Mitől ilyen a cicám bőre?!

Figyelt kérdés
Ma vettem észre a cicám bal pofácskájánál, a bajuszos részen ( nem tudom jobban megfogalmazni)..hogy piros, mintha ki lenne dörzsölve, sebesedve, és mintha kicsit kikopott volna szőr, de csak az egyik oldalon.... ...Nem vakarja, nem vettem észre a viselkedésében változást, ugyanolyan jó kedélyű, eszik, játszik, ha hozzáérek, nem fáj neki...de aggódó gazdiként nem vagyok nyugodt...Párom azt mondja, hogy lehet hogy csak lenyúzta mert szeret kommandózni a lakásban,de én nem tudom mire gondoljak... Lakásban tartott cica néha viszem le pórázon. ( kölyök kora óta) Nem tudom mit tegyek mutassam meg orvosnak vagy várjak még vele?!
2011. júl. 24. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:

Mire akarsz várni? Eddig nem volt ott, most ott van, vidd le inkább a macskát, legfeljebb sétáltál egy kört, de legalább megnyugodsz.

Komolyan nem értem néha az embereket...

2011. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rühös...el kéne vinni dokihoz!
2011. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem bolhás?

kitalálom, öreg cica. én is tapasztaltam ilyet nem foglalkoztam vele elmúlt.

2011. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első két kommentelőnek sugárzik belőlük a jó indulat, és a segítőkészség!

Kedves "utolsó " nem öreg cica két éves.. nem látszik annyira..csak én vettem észre... nagyon jó dolga van, nagyon óvjuk, vigyázunk rá, rendszeresen járunk állatorvoshoz és mindenből csak a legjobbat kapja.. de termesztessen holnap elviszem megmutatni egy orvosnak.

Csak gondoltam addig itt kérek egy kis segítséget

2011. júl. 24. 18:32
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok...nem tudom, miből szűrted le, hogy sugárzik a jóindulatom (biztos abból a pár szóból, amit írtam) ...


tehát, ha azt javasolja valaki, hogy vidd állatorvoshoz, az egy gonosz ember...aki meg szart arra, hogy a saját macskájánál hasonló tünetekkel mi volt, az a jó ember neked...fura értékítéleted van

de kiegészítem a választ kicsit bővebbre

nagyon valószínű, hogy rühös, ha nem az, akkor atkás, tetves, gombás, bolhaekcémás...és mind fertőző...tehát el kéne vinni az orvoshoz, mivel, ha a macskád egészségét magasról leszarod az egy dolog, de amikor majd te és a párod vakaróztok ezerrel, akkor azért gondolj rá, hogy talán el kellett volna időben kezdeni a macskusz kezelését

2011. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg egyszer, hogy nyilván el fogom holnap vinni orvoshoz, de mivel hogy vasárnap van így gondoltam holnapig kérek itt segítséget!
2011. júl. 24. 18:41
 7/10 anonim ***** válasza:

"kedves" kérdező.

nem tudom mi az ami ennyire nem tetszett a kommentemben. adtam egy tippet hogy nem e bolhás, és a két év se az a fúde fiatal, nem azt mondtam h biztosan már 100 éves. ami meg azt illeti a cicának semmi baja nem lett ezektől a foltoktól sztem a bolha készítette ki nekiéééés elmúlt semmi baja. am meg mit kell szegényét pórázon vinni nem kutya hogy szétszedi az embereket. remélem ebből áradt a segítőkészségem és a jó indulatom.

2011. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudom mit tegyek mutassam meg orvosnak vagy várjak még vele?!"

"rühös...el kéne vinni dokihoz!"

"Mire akarsz várni? Eddig nem volt ott, most ott van, vidd le inkább a macskát, legfeljebb sétáltál egy kört, de legalább megnyugodsz. "


no comment---

2011. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja és még mindig én nem mondtam senkinek h ne vidd el orvoshoz csak moondtam h a cicát ezekkel a tünetekkel nem lett elvéve állatorvoshoz és öreg is és semmi baja nem lett se neki se senkinek
2011. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na látjátok az ilyenek miatt szeretem jobban a macskám :D én innen kiléptem!
2011. júl. 24. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!