Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért viselkednek így a macskáim?

Miért viselkednek így a macskáim?

Figyelt kérdés

Több macskám is van, de kettő közülük teljesen megkattant. Dani két éve került hozzánk újszülött korában és nem lett belőle túl nagy kandúr. Zizit (ő lány) tavaly májusban fogadtuk be két újszülött babájával. Mindig is félős volt, ki tudja mi történt vele korábban. Szóval, Zizi mindig félt Danitól. Ha a közelébe kerül, összehúzza magát, hátralapítja a füleit, támadóállást vesz fel... De csak Danival csinálja ezt, a többiektől nem fél ennyire. Dani néha nem is foglalkozik vele, máskor meg ha látja, hogy félnek tőle, alaposan elveri szegény Zizit. Viszont nem is ez a furcsa, hanem hogy esténként összebújva alszanak! Mikor először láttam őket, azt hittem káprázik a szemem. A legnagyobb egyetértésben, összeborulva, egymást átkarolva szuszognak.

Érti ezt valaki?:)


2009. ápr. 5. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

erre csak egy standup komediastol tudok idezni:


Eszrevettetek, hogy a macska es a makacs szavak ugyanazokbol a betukbol allnak?

2009. ápr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyebkent pedig szerintem dominancia harc dulik a macskak kozt. Ettol meg szerethetik egymast estenkent.
2009. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!