Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 napos kiscicákból hogyan...

3 napos kiscicákból hogyan irtsam ki a bolhát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
beszéld meg az állatorvossal, mit adhatsz az anyjuknak bolhairtóként + ha bolhásak, akkor férgesek is, az anyjukkal egyetemben és féreghajtás is kell
2011. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Egy kis faluban lakom. Felhívtam az állatorvost, aki közölte,hogy csapjam a földhöz őket,annyi van belőlük, ő nem foglalkozik ilyennel.:(

Egy ismerősöm a neostomosant ajánlotta. Én azt használom a kutyáimra. ( a kutyákkal 50 km-el arrébb lévő dokihoz járok, de ő most nyaral,nem elérhető ) Használhatom?

Tegnap találtam egy dobozban az árokparton anyukástól őket.

2011. júl. 29. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:

lenne tippem,kit kéne földhöz csapni...


[link] hívd fel őket, segíteni fognak telefonon át is

2011. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
én állatpatikába mentem be, amikor az 1 hónapos cicáim bolhásak lettek. Készséggel segítettek, de sajnos nem tudom megmondani a nevét annak a szernek amit kaptunk. Egy kis fiolába volt ilyen higítószagú fehér lötty, amit 2 l vízben kellett feloldani és ebben megfürdetni őket. 2 nap alatt egy az egyben kitisztult a kis bőrük,szőrük. Kb 200 ft volt, szóval nagyon megérte. Gyógyszertárban biztos hogy tudnak segíteni.
2011. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
na ettől az állatorvostól is visszavonnám a diplomáját mindenestül!!
2011. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen! Én adtam az anyjuknak Strongholdot (csepegtetős az anyamacskára kell tenni) és a kölykökből is eltűnt a bolha!


Szerintem elég az anyát egy ilyennel lekezelni!!

2011. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyen állatorvosok is vannak?! Látszik hogy ez is libáért kapta a diplomát :S
2011. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először az anyukájukból próbáld meg kiírtani a bolhát, de előtte konzultálj (egy normális) állatorvossal.
2011. júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3 napos cicát még tilos bolhátlanítani!!!!!! 4 hetes kortól lehet!!! az állatorvost meg fel kell jelenteni a p!csába!!!

mi a neve a dokinak????? hol rendel????

2011. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!