Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a macskát, hogy ha kinyílik az ajtó, akkor ne rohanjon be?

Figyelt kérdés
Kinti cicáról van szó. Ha mindenki kint van és valaki ki vagy bemegy, a macska berohan és nem tudjuk megfogni. Főleg akkor nagy baj, ha én nem vagyok itthon és Anyukám próbálja kivinni, de nem tudja megfogni.
2011. júl. 30. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én kinti cicám nagyon profi a beosonásban. :D Mondjuk alapból is be szoktuk engedni, mert idebent eszik, de ő bármikor bejönne, ha nyílik az ajtó. Jó módszer, ha a lábaddal odébb tolod, persze nem lököd, csak jelzed neki ezzel, hogy nem jöhet. A mi osonós cicánk ilyenkor már hátrál kicsit és be lehet menni anélkül, hogy bemenne.

De pl. anyám elég hamar kirakja, ha bent van, tőle már tart a cica, ha meglátja anyámat, önként kivonul vagy visszafordul az ajtóból. :D szóval ha szigorúak vagytok vele, kicsit visszafogja magát.

2011. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kell nevelni, úgy ahogy az első válaszoló leírta. :)
2011. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
odateszem a kajáját az ajtóba ha jön be és felkapom akikor elkezd enni:)
2011. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem engeded be a lakásba?
2011. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én beengedném, szüleim nem engedik, hogy benti macska legyen.
2011. júl. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!