Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idősen esznek maguktól...

Mennyi idősen esznek maguktól a kismacskák?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 5 hetes koruktól.
2011. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, ezt így nem lehet megállapítani. Az ügyesebbek ehetnek már 5-6 hetesen, de lesz, aki csak 8 hetesen...


De leválasztani mindenképpen csak 12 hetesen, vagy annál idősebben lehet őket, különben agresszívak, félénkek, ügyetlenek lehetnek a kicsik, mivel nem volt rá idő, hogy az anyjuk kitanítsa őket.

Minél később vannal leválasztva, annál kedvesebbek és okosabbak lesznek a cicák.

2011. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az én cicáim 5 hetesek voltak és még csak szopiztak és én azt csináltam hogy kinyitottam a szájukat beletettem a kaját és megették aztán már egyre többet attam nekik és már aztán maguktól ettek most szerdán lesznek 10 hetesek és még szopiznak de esznek is:D
2011. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!