Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ellenzitek a Whiskas-t?

Miért ellenzitek a Whiskas-t?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a legtöbben csak 4% a hústartalom, de szép és egészséges tőle a cicánk, kevés és kemény a széklete.


Egyébként 28%-os hústartalmú bio összetevős száraz tápot is kap mellé, de nagyon keveset eszik belőle, azt is csak úgy, ha elkeverem az alutasakos Whiskassal. De még így is van, hogy a tápok letisztogatva a tál alján maradnak.


2011. aug. 1. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Azért ellenzük mert tele van ízfokozóval mint nekünk a mekis kaja és emellet rengeteg gabona van benni amitől a macska rövid időn belül húgyúti problémái lesznek

2011. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Azért ellenzem a whiskast, mert k*rvadrága. Feleannyiért van fit n fun, mellé darling száraz + házikoszt, és kevés macskát láttam eddig, amelyik egészségesebbnek nézett volna ki, mint ez a kettő, ami itthon van.
2011. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. jól írja főleg h szerintem azért eléggé elkérik az árát
2011. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
és vesebajokat is okoz, csak 2 ismerősöm cicájának lett tőle baja.
2011. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1. ucccsó írja jól;)
2011. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy ártalmas a cicára, mert ha minden igaz vesekövet okoz a wihskas hosszabb távon. Arról nem is beszélve, hogy ha rá van szoktatva, akkor egy idő után a macska semmi mást nem fog megenni.

Ezt direkt hallottam olyantól is, aki régen a whiskasnál dolgozott: a kajába olyasmit tesznek, hogy a macska rászokjon és ezért gyakran szoktak ajándékcsomagokat adni.

2011. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Tele van ízfokozóval, ez függővé teszi a macskát. Tele van színezékkel, ami fölösleges, és tele van gabonával, ami káros.

Azért nem eszi a jobb tápot a cicád, mert függő.

Plusz: amikor az állatorvoshoz vittem egy zacskót, h én ezt már adom a cicáknak (mert ugye olvastam én is) és adják a rendelő macskáinak (van 5 macsek akiket befogadtak és etetik, mindig ott vannak a váróban, tök édik) Akkor mondta az állatorvos, h nem esznek ilyet a cicák... és azt mondta, én se etessek vele soha többet. Szerintem végül kidobta a whiskast :)

2011. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én egyszer vettem csak a cicámnak,de bele se kóstolt,azóta nem próbálkozok.
2011. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az előttem szólók írták, tele van ízfokozóval, színezékkel, tartósítóval, gabonával. Olyan mintha te mindig a műanyag, zacskós kaján élnél. Egyébként az én macskám amikor kicsi volt otthagyta, meg sem ette. Azóta nem is adunk neki ilyesmiket.
2011. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Most eléggé megijedtem!

Még van kb. 2 heti alutasakos, majd ha elfogy akkor nézek neki minőségibb kaját.

De hogyan szoktassam rá?

Vettem neki 1-2 hónapja 90%-os hústartalmú konzerves kaját, de éppen csak belenyalt. A kutya ette meg...

Amúgy 4,5 hónapos cicalány.

2011. aug. 1. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!