Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ellenzitek a Whiskas-t?

Miért ellenzitek a Whiskas-t?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a legtöbben csak 4% a hústartalom, de szép és egészséges tőle a cicánk, kevés és kemény a széklete.


Egyébként 28%-os hústartalmú bio összetevős száraz tápot is kap mellé, de nagyon keveset eszik belőle, azt is csak úgy, ha elkeverem az alutasakos Whiskassal. De még így is van, hogy a tápok letisztogatva a tál alján maradnak.


2011. aug. 1. 17:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Rászoktatni két féleképpen lehet: egy most vegyél mást, és keverd fele-fele arányban a whiskassal, avagy egyszerűen tedd ki az új kaját, ha nem eszi meg, éhes marad. Egyszer megeszi. Ne hagyd elfinnyásodni, mert az nagyon rossz lesz neked később.
2011. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
meg tudnád mondani h a 90%-os hústartalmú konzerv milyen márka volt konkrétan?
2011. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szerintem keverni fogjuk, ha eljutok a boltba...


Nem Magyarországon vettük a 90% hústartalmút, de amúgy ez volt az: [link]


Halasat és csirkéset próbáltunk.


Ha nyers darált húst adnék neki pl. marhát, nyulat stb. az is jó igaz?

2011. aug. 2. 20:13
 14/17 anonim ***** válasza:
Csak szárnyast és marhát adj neki, de marhából ne sokat, leginkább pulyka, csirke a nyerő!
2011. aug. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
itt nagyon részletesen kifejtik, hogy mi miért nem jó nekik: [link]
2011. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

"Tele van ízfokozóval, ez függővé teszi a macskát. Tele van színezékkel, ami fölösleges, és tele van gabonával, ami káros."


Ez mind igaz, de ugye nem hiszitek hogy a többiben nincs!?

Sok márka van amit ugyanaz a cég gyárt. Ajánljatok már kérlek egy olyan tápot, amelyik nincs tele gabonával meg egyéb szarral!


Egy időben mindig aszpikos Felix konzervet vettem. Az eladó szerint a sajtos a kedvenc, és tényleg azt ették a legszívesebben. Sajnos egy idő után olyan konzervek jöttek, amik büdösek voltak. Nem a szokásos táp-szag, hanem kimondottan büdös. Nem is ették a maccsok. Akkor tértem át a Whiskas-ra.

Én is hallottam hogy a Whiskas-ban valami olyan anyag van ami függővé tesz, de most komolyan: a többiben nincs??


A Mars (Best Foods) a Pedigree, a Whiskas, a Kitekat és a Chappi márka tulajdonosa.

Vajon mennyivel jobb és tisztább egyik a másiknál? A Whiskas-ban több az ízfokozó, míg a Kitekat az egészséges?

Szerintem akkor már inkább Whiskas.

2012. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Jó, mondok neked olyan tápot: orijen, acana, royal canin. Ezekben nincsen semmilyen mesterséges színezék, ízfokozó, tartósító. Gabon van bennük de töredéke annak ami a whiskas minőségű tápokban. Míg a whiskas táp hústartalma 5% körül mozog addig a prémium tápoké 70 % körül. Azért nem állíthatod hogy ez elhanyagolható különbség!
2012. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!