Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam le a macskát...

Hogyan szoktassam le a macskát, hogy a fűbe kakiljon, pisiljen?

Figyelt kérdés

A szomszéd macskái (egy anya és két kölyök) a gyerekekhez járnak át játszani.Rendszeresen enni is adunk nekik.Szeretjük őket, de nagyon gusztustalan amikor a frissen vetett fűbe kakilnak.

Erre a problémára szeretnék egy gyakorlatias, praktikus megoldást.


2011. aug. 2. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

leszögezem, macskaimádó vagyok, jelenleg 7 macskával.

de , ha nem szeretnéd, hogy nálad végezzék a dolgukat, nem szabad, hogy etessed őket.otthon érzik magukat, és

főleg, ha kinti cicák, nekik a fű, a homok és egyebek természetes közegek.

ha nálatok nem laknak jól, majd hazamennek enni, és a saját kertjükben végzik el a dolgukat.

2011. aug. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

segíteni sajnos én sem tudok, de annyit igen, hogy mi nem etetjük a szomszéd macskáit, mégis egy csomószor a mi kertünkbe kakilnak :( Úgyhogy sajnos ez nem megoldás...


De a megoldás engem is nagyon érdekel!

És nem csak homokos részre sajnos, simán a sűrű fűben is találok macskakakit gyakran... Nálunk most fog születni az első gyerkőc, ezért is szeretném megoldani ezt a gondot, ha lehet.

2011. aug. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van valami igazán hatásos macskariasztó szer, aminek a szagát nem kedvelik az állatok és elkerülik a kertünket?
2011. aug. 2. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
írd be a gugliba, hogy macskaűző növények, sok hasznos tippet és rendelési címet is találsz.
2011. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!