Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a 4hetese...

Hogy szoktassam le a 4hetese fiamat, hogy ne éjjen kakiljon?

Figyelt kérdés
Napközbe semmit nem kakil,este meg fürdetás után,már a "vacsinál" rázendít...
2010. febr. 2. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
4 hetes? örülj neki, hogy kakil!!!!
2010. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, örülj, hogy kakil és nem fáj a pocija! Egy 4 hetes baba még nagyon pici ahhoz, hogy bármire is szoktasd...
2010. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Te is akkor kakilsz, amikor kell!Neki akkor kell.De ez fog változni, nekünk is volt ilyen, sőt még előfordul néha, hogy pont akkor kakil be, amikor vinném lefeküdni.Ez van.Erről nem lehet leszoktatni még egy nagyobbat sem, nemhogy egy ilyen picit.

/Z/

2010. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ezt nem tudod irányitani szerintem. Talán ha már reggel elkezded kicsit tornáztatni, a mozgásra hamarabb indul a bélműködés. Jobb ötletem nincs.
2010. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4 hetes?

Még ő a kapitány, ne is reménykedj!:-) Ilyesmit amúgy sem lehet kívülről irányítani náluk.

10 hós anyukája

2010. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az én lányom 3 hónapos és kb 5 hetes korától mindig a hajnal 3 órai etetés után kakil be. kivárni míg leülepszik a gyomra és tisztába tenni, mindezt álomkórosan...hát...nem könnyű,de mit tehetek ha akkor kell neki

legalább van benne rendszer :)

2010. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:)
2010. febr. 2. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én pici fiam is éjjel vagy hajnalban kakil, attól függ, hogy többet vagy kevesebbet eszik. Lényeg, hogy megvan a kaki. És utána általában nem alszik rögtön vissza, hanem a hátára teszem, és ha bealudt, akkor megfordítom, mert ő hason fekszik születése óta (mert emeli és forgatja a fejét 2napos kora óta). Hát én sem vagyok elragadtatva, csak az nyugtat, hogy most már elfoglalja magát, mert tudja, hogy éjszaka van. Bár ő már 3,5hós. Kisebbnek meg visszaaltattam a karomba.

Tényleg nem tudsz rajta változtatni, mert azért ez nálunk is változott, majd visszatért. Ahogy az előttem szólók is említették, örülj, hogy nem hasfájós és kakil.

Sok sikert!

2010. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom még soha nem kakilt be éjjel, mindig a déli és a délutáni evés után jön rá az inger. :) Másfél hónapos korától szopi után mindig a pihiszékbe tettem és azóta csak ott kakil. Mondjuk mi is jobban tudunk ülve erőlködni, mint fekve. :)

Én nem tettem ezért semmit, ő ilyen. A te kisbabád meg úgy látszik éjjel szeret kakilni. Próbáld ki a pihiszéket (autós hordozó is jó), hátra rájön az "ülve kakilás" ízére. Kitartás!

2010. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!