Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az én kisfiam most 3 éves és...

Az én kisfiam most 3 éves és nem bírom leszoktatni arrol, hogy ne a pelenkába kakiljon, mert a pisit azt már egyedul elvégzi a bilibe is meg a Wc-be is. Hogyan szoktassam le, hogy ne a pelenkába, hanem a bilibe kakiljon?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Türelemmel. ;-) Ráadásul nyár van, még kint is lehet pucér altesttel (strandon ne, mert közösségi hely, de ha van saját kert, ott, végső esetben szobában, ahol nincs szőnyeg), ez pedig nagyban segíti az ürítési kontroll kialakulását. Legyél nyugodt, minden kisgyermek más és más sorrendben ad teret különféle képességei fejlődésének, épp ezért NEM kóros még az se, ha csak a 4. szülinap környékére válik szobatisztává egy gyermek. (Az éjjeli bevizelés meg még 7-8 évesen se kóros, persze csak ha akkor már ritkán következik be.)
2011. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Tehát, akkor a türelem rózsát terem.
2011. júl. 7. 15:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a topic-ot is javaslom elolvasásra, legalábbis eddig (0707 20:00-ig) az összes válasz elgondolkodtató, és szintén kb 3 éves, szinte ugyanilyen problémával:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt az előző vagyok, meg az itteni legelső beíró is egyben (csak én írtam ide eddig magyarán). Pardon, úgy rémlett más is írt hosszan ott a másik kérdésnél, de csak én. (Volt egy másik kérdező, meg egy kát soros beíró rajtam kívül.)

Nem akart önreklám lenni, mindenesetre az ottani eddigi 3 válaszom (esetleg a leendők is) hátha inspirálnak téged, ha gondolod, kukkantsd meg. :)

2011. júl. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!