Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van az h a macskám ott...

Miért van az h a macskám ott nyávog az ajtó elött mikor kimegyek érte arrébsétál. Soha nem bátottam. Mindig csak kajával tudom magamhoz csalogatni. Miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 10:36
 1/5 anonim válasza:
Mióta van meg a cica? Mert hogyha csak nemrég akkor normális mert egy kicsit még bizalmatlan.
2011. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is max bizalmatlan. Ha leguggolsz hozzá és úgy hívod, akkor sem jön? Mert ha állsz akkor nagyon nagy vagy és ha még új a cica, az nem túl bizalomgerjesztő :)

A mieink is azt csinálják, ha ki vannak téve a teraszra, hogy nyávognak mert be akarnak jönni, aztán kinyitjuk az ajtót, és ekkor meg így ránk néznek, mintha nem bírnák eldönteni, hogy tényleg be akarnak-e jönni vagy nem. Konkrétan hezitálnak :)

2011. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kinti macskák soha nem lesznek olyan bizalmi viszonyban a gazdájukkal mint a bentiek. Ők kint élik a maguk életét, csak néha-néha bukkannak föl, ha éhesek. A bent tartott cicák jobban kötődnek a gazdihoz mert több időt töltenek együtt. Nálunk is így volt, amíg a nagymamámnál laktam addig kinti macskák voltak, ők sosem voltak velem olyan szoros kapcsolatban mint most a bentiek. Tőlem is sokszor elszaladtak.
2011. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pont úgy tapasztaltam, hogy a kinti cicák szeretetéhesek, bújnak, másznak az emberre, a benti meg mint valami sértett gróf, megsimogatni se nagyon hagyja magát, utána meg sürgősen lemosakszik.. :D

Ja és ugyanő nyávogott a fürdőszoba ajtó előtt, míg bent voltam, de amikor kinyitottam, csak nézett rám, hogy mit akarok... Becsuktam, folytatta a nyávogást. Hihetetlen.

2011. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!