Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S Szoba cicám kiszökött...

S. O. S Szoba cicám kiszökött éjjel mert kinyílt az ajtó. Mi lett vele?

Figyelt kérdés
Éjjel az ajtó valahogy kinyílt és kiment a cicám, de nem ment el kint ült az udvaron egy fa alatt. Megörültünk hogy meg lett, amióta megvan nekünk nagyon vigyázunk rá, nem tudom ez hogy történhetett. A LÉNYÉG AZÓTA FURCSÁN VISELKEDIK, ÉJSZAKA NEM LEHET TŐLE ALUDNI, MERT UGRÁL NEKI AZ AJTÓNAK. SOHA NEM AKART KIMENNI, AMIÓTA EZ TÖRTÉNT (1 HETE) EZT CSINÁLJA. NEM NAGYON ESZIK, BEESETT A HASA IS. NAGYON AGGÓDOM MI LETT VELE? valami lelki trauma ez neki hogy soha nem volt ki? mert ugyebár ő benti cica. SEGÍTSETEK!!!! KÖSZI
2011. szept. 20. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ivaros a macska?
2011. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megtapasztalta a szabadságot.Mivel eddig soha nem volt kint,nem tudta mi az,nem is volt rá kíváncsi..de ezután már az lesz,menni akar..Tegyetek rá pórázt és amennyit csak lehet sétáltassátok kint,de éjszakára bent legyen.Akkor nem fog ugrálni az ajtónak.
2011. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is ez egy lelki trauma lehetett neki mivel még soha nem volt este kinnt. Nekünk is ez volt a kutyánkkal ő kinti kutya, egyszer beengedtük a lakásba és akkor kb. 1-2 hétig folyton ugrál és az ajtót kapargatta. Aztán elmúlt ez a korszaka és rájött hogy nem jön többet be. Szerintem ha még egy hét múlva nem múlik ez akkor vidd el orvoshoz, mert az probléma ha nem eszik.
2011. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
első válaszdó kérdése fontos lehet. nekem volt ,hogy fiú macska párzási időben totál megőrült. Eredetileg kinn tartott volt de mivel ebben az időben folyamatosan eltűnt/ összesz*rta magát vagy igen furcsán viselkedett be kellett zárnunk az ivartalanításig. Volt szerencsém egy napot a házban tölteni egy falon mászó (!) macskával aki folyamatosan üvöltözött és verte magát. Egyszerűen kanos volt, a macskáknál ez ilyen..
2011. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ivartalanított. hát remélem elmúlik ez és enni is fog. nehogy baja legyen.
2011. szept. 20. 18:43
 6/9 A kérdező kommentje:
fiú volt, 6 hónaposan lett ivartalanítva most 3 éves. vele nem voltak ilyen gondok.
2011. szept. 20. 18:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ivartalanított akkor csak tetszett neki kint. Miért nem mehet ki? Az enyémeknek van macskaajtajuk,jönnek,mennek ahogy akarnak.
2011. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Soha nem volt kint, féltjük! volt úgy macsekom h ki is mehetett, de sajna a szomszédok kutyája megfojtotta, volt nyakörve, mégis hozott kullancsot, férges is lett. szóval nem, nagyon szép ápolt, egészséges, eddig lakásban lakott velem, már 2 éve anyukáméknál van, mert én keveset vagyok itthon a munka miatt.
2011. szept. 20. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Póráz és hám, én is szoktam sétáltatni a szobacicámat és imádja, és azóta kevesebbet rosszalkodik a lakásban. A bolhaírtó nyakörv semmit sem ér, frontline-t (2000Ft fressnapf)kell a lapockájára cseppenteni és akkor 5 hétig védett a bolha ellen, 6 hétig a kullancs ellen. Ha ennyire ki akar menni én a helyetekben sétáltatnám, neki is joga van a szabadlevegőhöz :)))
2011. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!