Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macskája is ijedősebb...

Más macskája is ijedősebb lett az ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Fiú cicák, egyik 8hónaposan, másik 8évesen lett ivartalanítva, de kb egy időben! A kicsiről azt hittük ilyen a természete! Mióta a nagynál megcsinálták a műtétet, fekszik az ágyon pl, hirtelen megmozdulok, felugrik, megijed! Miért?
2011. aug. 5. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám fél éves korába lett ivartalanítva, nem igazán emlékszem milyen volt előtte mert kicsi volt ráfogtam hogy játékos, de most hogy így belegondolok igen, nagyon ijedős, elszalad ha vmitől megijed, pl simogatom és elzsibbad a lábam, megmozdítom, de a járdán ugye hangot ad ki a papucsom és huss már szalad is. Nagyon ijedő, úgyhívom parás macska :) nem tudom mitől, kicsit nyámnyila lett.
2011. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, de elmúlt ez a viselkedés, ahogy telt az idő... mostmár olyan, mint régen :D
2011. aug. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk nem akar múlni, a kicsinél már eltelt másfél év és ugyanolyan kis félős, a nagynál még csak fél év telt el, de nem akar múlni :)
2011. aug. 6. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyémet a műtét megviselte, pár napig nagyon össze volt zuhanva, de amúgy egyáltalán nem volt és nem is lett ijedős.

Igazi dögönyözhető, imádnivaló macska. :)


Remélem a tied is rendbejön!

2011. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nálunk nem volt ilyen. Lehet hogy a te macskáidat ez jobban megviselte mint az enyéimet.

Mindenesetre szeresd őket nagyon és vigyázz rájuk!:)

2011. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szeretetből nincs hiány! Igazi panelcicák, akik az ágyunkban alszanak, osztozkodva a párnán! :)
2011. aug. 10. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!