Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak szegénnyel?

Mit csináljak szegénnyel?

Figyelt kérdés
A cicámat ismét bántotta egy másik macska a lábán, van egy nagyon csúnya, nagy seb rajta, és szegénynek nagyon fáj. Nem eszik, nem iszik, csak pihen, alig engedi hogy hozzányúljak. Állatorvos 9-től 10-ig rendelt, hívtuk többször is, sem a mobilt, sem a vezetékes telefont nem vette fel. Elvinni nem tudtuk, nem volt benzin a kocsiba. Bekentem Betadine-nal vagy 2-3x, de egy idő után lenyalta. Legközelebb hétfőn lesz állatorvos, de hamar kellene a fájdalomcsillapító. Nagyon sajnálom szegényt mit csináljak? :((
2011. aug. 6. 12:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd ha hazajön anya cisnálunk valamit mert nagyon nyávog szegényke :'((
2011. aug. 6. 17:48
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi mindig Algopyrint adunk kutyának, macskának, ha csillapítani kell a fájdalmukat sérülések, műtétek után, természetesen kifejezetten állatorvosi utasításra.

A hányós macskánknak meg Quamatelt kell szedni, ha sok a sava...

Ha megy a hasuk, szintén egy embereknek szánt készítményt, Bolus Adstringens-t adunk az állatoknak, és ezt egyiket se magunktól találtuk ki, hanem mindet az állatorvos rendelte el.

szóval szerintem (nem vagyok állatorvos, de sok macskánk van, és rendszeresen konzultálunk állatorvossal miattuk), meg az állatorvosunk szerint is, lehet embereknek szánt készítményeket állatoknak adni.

Rendesen receptre felírja, elmegyünk az ember gyógyszertárba, mert ugye állatoknak külön nincs, és kiváltjuk a gyógyszert, ami egyébként természetesen nem támogatott.

Legutóbb emberi fogamzásgátlót írt fel az állatorvos serdülő cicalányainknak az ivartalanításukig.


Amúgy most hogy van a macsek? Mit csináltatok vele?

2011. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most nincs meg a cica. Elment. Csak reggel mindig itt szokott lenni, és félek hogy a lába miatt nem tud visszajönni. Hiába hívogatom, semmi... Biztos vagyok benne hogy előkerül, mert a multkor meg olyan volt hogy vacsira nem jött haza. De én bízom benne hogy előkerül. megyek is, és keresem tovább, szurkoljatok.
2011. aug. 7. 08:57
 14/14 A kérdező kommentje:
Este hazajött, délután visszük az orvoshoz
2011. aug. 8. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!