Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb.8 hónapos a kandúrom és...

Kb.8 hónapos a kandúrom és szopja a hasát! Mivel szoktassam le róla? Megőrjít!

Figyelt kérdés
Nagyon pici volt, mikor találtuk, talán hat hetes lehetett. A kezdetektől ezt csinálja, általában alvás előtt. Összefog egy csomót és azt cumizza, közben úgy cuppog, hogy a másik szobában is hallani. Fekete-fehér a bundája, de a hasa már teljesen bevörösödött emiatt. Tudom, hogy azért csinálja, mert korán elvették az anyjától, de már majdnem felnőtt, nem kéne leszoknia róla? Ivartalaníttattuk is, hátha akkor abbahagyja, de azóta is ugyanúgy csinálja. Nagy kandúr lesz belőle, mert szépen nő és hízik, imádjuk is elég rendesen, de ezzel a cuppogással az őrületbe kerget mindenkit!:(
2009. ápr. 9. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ezt csinálja az egyik lány cica, pedig ő már majdnem egy éves :) összegömbölyödik és a cicikéjét cumizza. de nem hiszem hogy azért van mert túl korán elszakadt az anyjától, nálunk az anyukájával lakik (tehát őt megtartottuk az alomból) és mégis csinálja. szerintem nem lesz tőle semmi baja, bár a hangja minket is nagyon zavar, nem lehet tőle esténként hallani a tévét
2009. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kezdetnek próbáljátok ki azt, hogy megvárjátok, míg megnyugszik, majd egy kevésbé bolyhosodó takarót tesztek a hasához, hogy azzal szórakozzon..aztán amikor elaludt, akkor vegyétek el tőle, úgy, hogy ne vegye észre..mindig egyre hamarabb vegyétek el, és így egy idő után talán elhagyható lesz.

Ez egy gyors ötlet volt, nem biztos, hogy beválik, de azért próbáljátok ki..mindesetre sok türelem kell minden ilyen megmozduláshoz.

2009. ápr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is van egy egy éves macskám, és bement a saját kölykeihez szopni...egyetértek az előző válaszadóval!
2009. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!