Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez annyira értelmetlen halál?

Ez annyira értelmetlen halál?

Figyelt kérdés

Amikor ismeretlen eredetű hús terméket foglalnak le, miért a kukában végzik pl. a csírkék?

Miért nem lehetne állatmenhelyeknek elszállítani aholmég felhasználható a kutyák részére?

Mennyi madár lelte halálát csak azért hogy a kukába kidobják......ez annyira értemetlen. :-(


2011. aug. 9. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Mivel ismeretlen eredetű, akár a menhelyen is okozhat gondot. A kutya is fertőzhető, megbetegíthető a rossz étellel.
2011. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek!
2011. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt gondoltam én is... ráadásul már nem is ellenőriztetik állatorvossal, ez a felháborító, pedig szerintem örülnének a menhelyesek v állatkertben ha megkapnák.
2011. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem!

A menhelyeken nagyon nagy hasznát vennék pedig!

2011. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na de ha felfőzik ezeket akkor a bacik is elpusztulnának.

Vagy nem?

2011. aug. 9. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van! Ráadásul mennyi tucat öreg és szinte esélytelen kutyára és macskára költenek menhelyeken száz-meg-százezer forintokat, csak hogy "kapjanak egy esélyt", merthogy azt mindenki megérdemli, és mert tisztelik az állatok életét, ellenben a haszonállatok élete senkit nem érdekel, pedig ők adják a legtöbbet az embernek. (Vagyis nem adják, hanem az ember elveszi, és még tiszteletlenül is bánik az elvett élettel.) Az ő elvett életüknek köszönhetjük a saját életünket, és hála helyett szűk helyen tartanak állatokat, akik csak azért születtek meg, hogy a "gyártási folyamatok" részei legyenek, aztán még pazarolnak is. Ez szörnyű... Az ember megintcsak többet vesz el, mint amire szüksége volna, és több élőlényt ítél szenvedésre és halálra, mint amennyire "szükség volna". Merthát ugyan kinek hiányzik ez a néhányszáz feleslegesen megölt csirke...?
2011. aug. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Így van. Ez annyira értelmetlen és fölösleges gyilkolás.

Ha már azért született hogy meghaljon akkor legyen már értelme is.

Felháborító amit az ember művel.

2011. aug. 9. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!