Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska egy hálátlan dög! Miért?

A macska egy hálátlan dög! Miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 17:06
1 2 3
 11/21 tetris ***** válasza:

A macskának nem gazdája van, hanem alattvalója. Egy macska - ha hálás neked valamiért - akkor az egészen kivételes. Kapsz egy kis dörgölőzést, kis dorombolást, és kész. Mégis mit akarsz, hogy leereszkedjen hozzád őfelssége? A macska egy arisztokrata állat. De éppen ezért szeretjük a macskát, mert olyan fenséges, olyan előkelő.

Nekünk is van macskánk. 14 éves, egy hálátlan dög. És mi mégis imádjuk, kényeztetjük, szeretgetjük. Hát ez van. Ki érti ezt?

2011. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Nekünk 2 kutyánk van és 1 cicánk, imádjuk őket! A macska öntörvényű, makacs, de nem hálátlan dög! Meg kell vele találni a közös hangot és egy élmény lesz az együttélés! :)
2011. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 fancy917 ***** válasza:
Ennyi erővel az egy-két ember is hálátlan dög...miért??? Én a kutyákat is macskákat is szeretem.Volt mindkettő, most ismét macskám lesz.Szerintem nem hálátlan dögök, legalábbis nem tapasztaltam.Selymi ahhoz képes, hogy kicsit vad volt éhségtől függetlenül is ragaszkodó és mindig tudta mikor van rá a legnagyobb szükségem és velem volt.
2011. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem hálátlan, csak nem alázkodik meg úgy, mint egy kutya például. Nem a negatívumokat kell figyelembe venni egy háziállatnál. -.- A terráriumi állatokat leginkább csak nézni lehet, ahogy esznek meg alszanak, mégis sokan tartanak ilyeneket. A kutya agresszív lesz és veszélyes, ha nem nevelik meg rendesen, mégis sokan szeretik őket. Egy ló után minden nap el kell lapátolni egy mázsa trágyát, mégis sokan tartanak lovat. Az ember meg például egy kifejezetten undorító faj, mégis sokan szeretik egymást... Egy macska például nem kommunikál ilyen bunkó, primitív formában, mint te, kedves kérdező. Jobb lenne a világ, ha legalább fele annyi eszed lenne, mint egy macskának.
2011. aug. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
előzőnél a pont!
2011. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Volt kutyám, most macskám van. Mikor vidéken éltünk ott volt egy normális kutyánk, de azon kívül csak olyanok voltak, akik megtámadtak engem. Ez a kutya nagyon aranyos volt, mert 3-4 éves koromban az ő hátán lovagoltam, és tűrte. Nagyon gyerekbarát volt. Csak mikor költöztünk haza vidékről, akkor elütötte egy autó :'(. És volt 2 olyan is, amelyikeket be kellet zárni a hátsó kertbe, mert mindenkit megtámadtak. A legutolsó kutyánál az volt a szerencsém, hogy anyukám itthon volt és hallotta ahogy sikítok, mert a földön voltam a kutya meg tépett, és emiatt menhelyre adtuk. És volt 2 olyan is, amelyikeket be kellet zárni a hátsó kertbe, mert mindenkit megtámadtak. Amúgy 3 éve nem merek kutya mellett lenni egyedül, mert olyankor halálfélelmem van, legyen akármilyen kutya is. :\

Macskám is nagyon sok volt, és mindegyik meghálálta a kaját, simogatást, meg azt amit kapott tőlünk.

Szóval szerintem a macska talán még jobb is, mint néhány kutya. Amúgy 3 éve nem merek kutya mellett lenni egyedül, mert olyankor halálfélelmem van, legyen akármilyen kutya is. :\

2011. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
előző vagyok :D pár dolgot kétszer írtam. bocsi :D
2011. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Ez hülyeség az állatoknak pl:a macskáknak önálló személyiségük van.Nekem van 3 is és imádom a kis szőrös szarosaimat!Az anyacica pl nem szereti a simogatást és morogni kezd ha simizzük viszont ha éhes vagy illatokat érez hízelegés dörzsölkődik.A fiúcicám sosem hízeleg néha meglehet fogni és simizni néha nem.A lánycicám meg imád enni és imádja ha simogatom dorombol dagaszt és éhségtől függetlenül!
2011. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
vannak akik imádják a cicákat mint én! egyáltalán nem hálátlanok csak tudni kell velük bánni! pl. ha hozok neki uj játékok HÁLÁSAN dorombol és dörgölőzik szoval... :@
2011. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
49%
Figyelj a macska és a kutza között anyyi a kulobség hogya amig a kutya azt várja h minnél többgyereked legyen hogy mindegyiktől kapjon egy szelet kenyeret adig a macska meg akar vakitani h ellopja az egész kenyeret ennyi.
2011. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!