Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskám baja? SOS!

Mi lehet a macskám baja? SOS!

Figyelt kérdés

kijárós macska, reggel még semmi baja nem volt, este nagyon bágyadtan, rossz passzban találtuk meg a kertben, a hásó fertálya fáj, billegtetve megy a hátsó két lábán... a szeme is fura...

állatorvos megröngenezte, annyit mondott, hogy teli van kakival a vastagbele, de hiába csináltak vele bármit, beöntést, nem történt szinte semmi... biztos hogy jót mondott az állatorvos? mi baja lehet még? valakinek van még ötlete? mit tehetek? mit tegyek?

kérlek segítsetek!!!


2011. aug. 14. 23:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
adjatok neki meleg tejet. simogassátok, szeretgessétek ilyenkor nagyon hálás tud lenni. ne hagyjátok magára!! milyen a szeme?
2011. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Azt hiszem elvinném egy másik állatorvoshoz is. Talán bélcsavarodás, neadjisten elzáródás is lehet, amibe bele is halhat a cicus. Nem vagyok állatorvos, de nekem is van egy cicám, és nagyon tudok aggódni érte.
2011. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
0%

Szerintem csak bebaszott....nyugi xD

Néha kell egy kis kikapcsolódás!:D

2011. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

olyan a szeme, mint ezen a honlapon a képen az a fehér macska, ahol az a képaláírás, hogy "nem érzem jól magam"

[link]

2011. aug. 14. 23:22
 5/36 x) ***** válasza:
100%
Ha nem mondtad volna, hogy mi volt a doki diagnózisa akkor azt mondtam volna hogy elképzelhető hogy elütötte egy autó. De így már nem tudom.. tényleg érdemes elvinni egy másik állatorvoshoz. És a tej is jó ötlet mert meghajtja.
2011. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
ja szerintem vizet is rakjatok ki elé nehogy kiszáradjon :)
2011. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Doki nem adott neki hashajtót vagy valamit? Ha nem használt a beöntés, akkor csak próbált segíteni mással. Amennyiben nem, én keresnék mihamarabb egy másik dokit..
2011. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
nem iszik, nem eszik...csak fekszik és néha sír...:S :(
2011. aug. 14. 23:29
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Az Én kutyusom kölyök korában nem akart enni rendesen, amit megevett, azt is kihányta...elakarta altatni az egyik orvos...azt mondta, hogy gégeszűkülete van, így egész életében fecskendővel kell majd etetnünk...másik orvoshoz is elvittük, Ő megállapította, hogy csak hamarabb lett elválasztva az anyjától...így most két éve boldogítja az életem a kis "dög" :)


Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy az orvosok is tévedhetnek, mindenféleképpen vizsgáltasd meg más szakemberrel is. Jobbulást a cicának! :(

2011. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
és valakinek valami ötlete még, azon kívül, hogy más állatorvoshoz vigyük?
2011. aug. 14. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!