Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Össze lehet engedni 2 nőstény...

Össze lehet engedni 2 nőstény macskát?

Figyelt kérdés
Anyukámnak van egy 3 éves cicája, nekem meg egy 10 hónapos és 1 éjszakára kellene kibírniuk együtt. Jobb lenne ha inkább elkülönítenénk egymástól őket? Vagy nem lenne gond?Anyukám cicája nagyon félős az enyém meg nagyon barátkozós és félek balhé lenne....
2009. ápr. 13. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hagyd hadd mozogjanak szabadon a lakásban, akkor, ha külön akarnak lenni mindegyik talál magának helyet, ha ismerkedni akarnak akkor is megtehetik.
2009. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose bántották egymást a cicák. A mieink mindig jól elvoltak egymáshoz szoktattuk őket, együtt kaptak enni ( külön tálból, az fontos, mert egymásba csikarhatnak hirtelen ha nem férnek az ételhez ezért haragszanak) és bemutattuk őket egymásnak és így tudták mi a helyzet.

Szerintem nem lesz gond, csak ne zárjátok őket össze, el tudják kerülni egymást szépen. Szerintem nem fogják egymást bántani. Főleg a tied még kicsi, egy kiscicát nem fog bántani a nagy cica.


Nekünk volt egyszerre több lány cicánk is, volt amikor éppen mindkettőnek kiscicái voltak és egymás kiscicáit is etették,gondozták képzeld :)))


Egy szobában nyugodtan lehetnek, egy dobozba nem tenném őket ha még nem ismerik egymást. Nem lesz semmi gond, de ha te attól jobban érzed magad pár óránként nézz ki rájuk.

2009. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak 1 éjszakáról van szó, de tartottam tőle. Szegény cicus egy ilyen megpróbáltatás után még vonatozni is fog közel 4 órát...Szerintem engem jobban meg fog viselni mint őt!:)
2009. ápr. 13. 23:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Etetni külön kell, és figyelni kell őket, amikor először találkoznak.
2009. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze,legalábbis nekünk sikerült a két nőstény macskát összeszoktatni.Mindenen megosztoztak és néha még egy tálból is ettek.
2009. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretik majd egymást,éjszakára zárd külön őket,de ha rögtön összebarátkoznak eggyüt lehetnek egész éjszaka.
2009. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!