Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet ettől valami baja? ( lent )

Lehet ettől valami baja? ( lent )

Figyelt kérdés

szóval a macskám állandóan rámászik a laptopomra. szeretem mikor feljön hozzám az asztalra, meg dorombol is, tök édes, de mikor keresztül mászik a klaviatúrán, sőt még rá is fekszik, na attól rosszul vagyok. nem az, hogy nem látok tőle semmit, de mostis pl kikapcsolta a gépet..... szóval most hogy ráfeküdt , kinyitottam a körömlakkot és odatartottam. beleszippantott majd kb görcsberándulva ( azért nem olyan durván ) de arrébb is ugrott. utána pár msp ig olyan kábult feje volt.

szóval ettől lehet valami baja? valami másik módszer?

nem akarom bántani szegényt, de haragudni se rá, viszont ezzel az agyamra megy...


2011. aug. 15. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, te mit szólnál hozzá ha körömlakkos üveget tudnának az orrod alá... Nem hiszem, hogy lenne tőle baja, de máskor ne csináld.. nem hiszem,h annyira akarna szegény macska szipuzni:) ha látod,h mászik arrafelé, ne engedd.. Eddig engedted neki és rászokott..
2011. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

háááát nem dugtam az orra alá, csak a klaviatúra fölé tartottam, ő meg beleszagolt, majd mögé ugrott. amúgy igen, énsem örülnék neki, de gondolom nem is mennék többé a közelébe. azóta nem is jött erre felé egyébként. ( legalábbis mikor láttam, akkor nem. )

az túlzás hogy hagytam neki, mindig arrébb rakom mikor rámászik, de mivel nincs szivem orrbaverni / ledobni a földre ezért nem tanulta még meg, hogy utálom.

köszi a választ!

2011. aug. 15. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!