Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy cicám, aki nagyon...

Van egy cicám, aki nagyon válogat, csak tejet iszik. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Ha nem adok neki semmit, ami izlik neki, akkor képes inkább éhezni. Azért nem értem, mert az utcán volt, úgy kaptuk, azt hittem a cicakaja neki mennyei étel lesz.
2011. aug. 15. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

1. tejet NE adj neki

2. gyenge vagy, és megsajnálod még mielőtt elérnéd a célod, az én cicáim is válogattak. 5 napig bírták, azóta úgy megeszik, amit eléjük teszek, mint a marha;)


23N

2011. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

az én cicáim cicatejen nőttek fel,tehén és egyéb más tej szigorúan tilos!

az enyémek is finnyáskodtak,de 3 nap után ették a tápot

2011. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Adj neki tejet ha bírja ezt egy hülyeség h nem ihatnak tejet van amelyik fosik tőle az is ihat laktóz menteset, amelyiknek meg nincs baja az ihat simát is

Előbb-utóbb megéhezik, mjuk az sem mindegy h milyen kaját adsz neki, mert ha vmi tesco gazdaságos tápot próbálsz belediktálni akkor megértem h nem eszi

2011. aug. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tegyél elé más ételt! NE HAGYD VÁLOGATNI!! Ha éhes lesz akkor megeszi a másféle kaját is!
2011. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18.47 nem azért de a "cicatej" sima laktózmentes TEHÉN tej, de nem ingyen mondtam. Felextrázzák néhány vitaminnal és annyiért adnak 2dl-t amennyiért egy litert vehetsz a boltban.
2011. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tegyél elé rendes kaját! hidd el ha éhes lesz megeszi. én is így csináltam. nem akart enni aztán rászoktam hogy csak reggel adok neki vmit és amíg azt nem eszi meg addig nem kap mást. most már mindent megeszik sőt most már nem csak reggel adok neki hanem este is csak kicsit és megeszi. amíg nem eszi meg addig ne adj neki semmit. legyél vele szigorúbb. leeht hogy szereted de akkor is muszáj nem engedékenynek lenned. olyan a cica mint az ember. a gyereket is szereti az anyja de néha szigorúnak kell lenni.

26 f

és van 2 lányom

2011. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:51


így igaz, hát igen, az embereket könnyű behülyíteni :S

2011. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tapasztald, ki mit szeret. (Az enyém kedvencei: főtt hús, nyers máj, májkrém, párizsi). Ha valami ízlik neki, akkor abba keverj egy kis konzervet, majd egyre többet és többet, és a végére már csak a konzervkaját rakd elé, egy idő után átszokik rá.
2011. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én cicám sem bírja atápot, de előbb vagy utobb beadja a derekát. Tudom nagyon aranyosak és megsajnálod amikor cukin néznek és nyávognak, de nem enged, hogy ő írányitson...;)
2011. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!