Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ideszegődött egy macska! Mit...

Ideszegődött egy macska! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ebben a pillanatban történt! Gépezek és egyszer csak azt hallom, hogy nyávog egy macska valahol, én kimentem és rátaláltam az udvaron ő meg odaszaladt hozzám, felvettem és nem tudom mit tegyek vele, mert nem annyira csípem a macskákat meg vannak kutyáink is, anyuék meg nincsenek itthon és nem tudom mit csináljak vele, most is itt van mellettem.... Kirakni az utcára nem akarom, mert még nagyon kicsi! Tanácstalan vagyok, segítsetek, mit csináljak vele??? Hogyan vigyem el a háztól h ne legyen macskám?
2011. aug. 15. 21:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
menhely ajándékozd el! ezek jutotak eszembe:/ tegyél ki hirdetést róla
2011. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tán kérdezősködj körbe a szomszédoknál,hogy kié, vagy tegyél ki valahova a környékre egy papírt, hogy kiscicát találtál + telefonszám, hátha jelentkezik érte a gazdája vagy valaki más, aki elvinné. Ha nagyon kicsi, akkor ne tedd ki, mert lehet hogy nem talál még haza, elütik, széttépi egy kutya vagy bármi.
2011. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg el ajándékozni. Nekünk 5 kismacska jött a házhoz. 1-et elajándékoztunk a többi 4 meg elment. Plakát, neten hirdesd...én ezt ajánlom! ;)
2011. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
"Hogyan vigyem el a háztól h ne legyen macskám?" , látom nem lehetsz több 11 nél nem hogy megmentenéd azon gondolkozol hogy hogyan szabadulhatnál meg töle , remélem egyszer töled is megszabadulnak a szüleid
2011. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
fogadt örökbe szerencsétlen macsekot nincs gazdija és nagyon szeret téged ha már be fészkel oda én mondom fogadd örökbe
2011. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Adjál neki enni, inni, csinálj neki egy helyet. Rakd fel expressz.hu-ra, és amíg el nem viszik addig viseld gondját. Kiscicát hamar elvisznek.Semmi féle képen ne rakd ki az utcára, mert elüti az autó, vagy olyan házba megy be ahol a kutya szétcincálja. Én még nagyon pici voltam.. amikor a kedvenc cicámat a szemem előtt ölte meg a kutya. Máig nem tudom elfelejteni, szörnyű volt. Szörnyű lesz, ha kidobod és másnap holtan találod! Vigyázz rá!
2011. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

21:19

18 éves vagyok!!! Nagyon utálom a macskákat és ha nem vennéd észre ennek ellenére nem vagyok b*nkó, hanem segíteni próbálok neki, adtam már neki tejet és itt van mellettem, de nekem nem kell és most itt az est folyamán nem igazán tudom mit csináljak vele és hova tegyem mikor vannak kutyáink, a szomszédokat meg nem fogom ilyen "későn" háborgatni ilyen ügyben, de ha jól tudom egyiknek sincs macskája szóval nem tudom honnan teremtődött ide...

2011. aug. 15. 21:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Tényleg jó fej vagy, hogy segítesz neki, már adtak pár jó ötletet, de tényleg az a legfontosabb, hogy vigyázz rá, amíg nem találsz neki gazdát. Ha teheted, vegyél neki addig is almot (pl Sparos Budget az nagyon jó és olcsó) tedd egy tálcába és bele fog pisilni, kakilni, ha tudsz vegyél neki még junior konzervet, de adhatsz neki sajtot, sonkát, esetleg párizsit, túrót, tejfölt, joghurtot, amit találsz otthon:) Egy pici cicának még 5x kell adni a nap folyamán. Ne engedd ki mert tényleg könnyen baja lehet.

Ja a férjem sem volt macskás, ma már együtt alszik a kicsivel, az valahogy a szívéhez nőtt...csakis ha le van takaróval terítve az ágy;)

Sok sikert!

2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jó tanács: tejet soha ne adj kiscicának! Megfososodik tőle, amitől nagy valószínűséggel bele is pusztul. Kutyakaját, otthoni maradékot, vizet adjál neki. Estére keríts neki egy kartondobozt, és tegyél bele egy rongyot.
2011. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ne adj neki enni, hogy ne szokjon ide. Max vizet. Tejet sose, se ételt, tápot, mert jobban hozzád szokig. Éjszakára maradjon nálatok, másnap ad be a menhelyre vagy egy szerető gazdinak! :)
2011. aug. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!