Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ideszegődött egy macska! Mit...

Ideszegődött egy macska! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ebben a pillanatban történt! Gépezek és egyszer csak azt hallom, hogy nyávog egy macska valahol, én kimentem és rátaláltam az udvaron ő meg odaszaladt hozzám, felvettem és nem tudom mit tegyek vele, mert nem annyira csípem a macskákat meg vannak kutyáink is, anyuék meg nincsenek itthon és nem tudom mit csináljak vele, most is itt van mellettem.... Kirakni az utcára nem akarom, mert még nagyon kicsi! Tanácstalan vagyok, segítsetek, mit csináljak vele??? Hogyan vigyem el a háztól h ne legyen macskám?
2011. aug. 15. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyugodtan etesd, amíg nincs gazdája. Pár naptól még ne szokik hozzád, úgy értve, hogy még ugyanolyan könnyen fog alkalmazkodni az új gazdihoz is.

Igen, egy kosár vagy doboz béllve tényleg kéne neki, főleg, mert picic és lehet, hogy még hiányzik neki az anyukája. Figyeld, hogy vizet is igyon, vagy pedig nedves kajával(konzervvel, áztatott táppal) etesd.

2011. aug. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
....bélelve...
2011. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
add oda valakinek akinek kéne cica vagy vidd el menhelyre :|.
2011. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkitől, aki értelmes választ tudott nyújtani! :) Eldőlt végül mára a kiscica sorsa: szomszédot megkérdeztem, hogy kellene-e neki és elfogadta tőlem, így egy aranyos, odafigyelős gazdit kapott, jó dolga lesz ott!!! ;) Örülök neki, hogy segíthettem a kiscicának! :)
2011. aug. 16. 22:15
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi is örülünk, hogy segítettél!:)
2011. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!