Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elszeretném kapni, de hogyan?

Elszeretném kapni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Van 1 macskám 1 éves,itt a szomszédban van 1 nagyon nagy dög(szürke-fehér) kb azilyen 3éves,kandúr mind a 2ő és a szomszéd macska bántja az enyémet!sajnos aztkell mondanom h lekell lőnöm mivel negyedéve már ez megy folyamatosan,és az íjammal akárhányszor kilépek a teraszon már elfut. Valaki nemtudja h mit tudnék csinálni?(elkapni,körbekeríteni,esetleg csapda)
2011. aug. 20. 08:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

előző vagyok

persze nem téglákkal ,hanem csak kicsi kövekkel:)

2011. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Figyeljetek,tisztában vagyok,ezt csak úgy mondtam h lelövöm mert idegesít,és a macskám ivartalanitva van de igy is elgyepálja!és köszönöm szépen a rohadt sok rossz kommentet-.-'
2011. aug. 20. 13:22
 13/22 A kérdező kommentje:
Házban nemtarthatom a macskát+ ivartalanitva van,kinnt a helye,.. lelőni nem akartam ezt csak úgy mondtam-.-' szivem nem lenne lelőni 1et.. istenem(ilyet hogy tudtok komolyan venni)
2011. aug. 20. 13:23
 14/22 anonim ***** válasza:
Elég rossz vicc,te meg nagyon bunkó vagy!!
2011. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
41%

Hát az ivartalanítás abszolút nem old meg semmit, ez hülyeség... nekünk is ivartalanítva van a macskánk, s azóta bántja a többi, sőt, a testvére és az anyja is!

Nálunk ez úgy van megoldva, hogy van egy kutyánk, aki a mi macskáinkat nem bántja, viszont az idegent zavarja rendesen. Bár ha elmászkál a saját macska az udvarból, akkor igazából semmit sem lehet csinálni.

2011. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Veszel par darab petardat, es ha meglatod, utannadobod.

Kifut a vilagbol, de leginkabb a kertedbol. ennyi.

Megvalami, lelovod, rajonnek, nem allatkizasal fognak megvadolni, hanem fegyverrel valo visszaelessel - azert meg meglesz a papas-mamas, mert jot tesz a statisztikanak.

Amugy, pozdorjalapbol, nagyobb muanyag hengerbol, szinte mindenbol lehet csinalni elvefogo csapdat, elkod azzal, es... Vermersekletedtol fuggoen ivartalanittatod (vagy te magad, bar elegge barbarsag...) vagy visszaadod a szomszednak hogy csinaljon mar vele valamit, mert csak... Vagy elviszed a szomszed faluba. De legalabb nem nyirod ki.

2011. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Fel vagy jelentve! Nem sokára mennek ki hozzád.. IP-cím stb megvan! Köszönjük szépen!
2011. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Csak vicc.. De komolyan, ne szórakozz így neten, mert kimennek házhoz azt fizethetsz..
2011. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Beszélj a szomszéddal!


Amúgy érdekes, hogy a te cicádat nem bánthatja senki, de annak a másiknak te okozhatsz fájdalmat, megölheted.

2011. aug. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
és mi van az első kommentel? az nem tetszik ? szerintem meg van benne minden!
2011. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!