Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha a macskám nem...

Mit tegyek ha a macskám nem hajlandó nyalakodni?

Figyelt kérdés
Undorító egy cica már nagyon koszos és én nem tudom megfürdetni mert szétcsikarna, ő maga nem akar fürdeni pedig azt se mondhatom hogy öregség miatt van mert 1 éves !
2011. aug. 21. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen fajtájú cica? Sima házi macska akkor nem mosakszik csak, ha beteg. Állatorvos látta?
2011. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem házi cicám van, nem beteg, minden nap többször is mosakszik, úgyhogy az előző hülyeség...
2011. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Így van, ha a cica nem mosakszik, akkor valami baj van, vidd orvoshoz!
2011. aug. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szerintem semmi baja nincs egészséges és nekem is sima házi cicám van 8 db egymás utódai, mind szép tiszta csak ez az egy nem , valamelyik nap lesz ivartalanítva úgyhogy majd meglátom mit mond az orvos !
2011. aug. 21. 22:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha kandúr, ivarérett és kinti macska, akkor valószínűleg szétkúrja szegény az agyát, és nem marad energiája mosakodni.
2011. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el állatorvoshoz.


Az enyém is így kezdte, először nem mosdott.

Aztán egyre inkább válogatott a kajákban.

Később mindig kilógatta a nyelve hegyét.


Mikor megnézte az állatorvos kiderült hogy szájüregi daganat az oka :( Nem sikerült megmenteni.

2011. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mindig itthon van és rengeteget eszik, de nagyon ráér fürödhetne! jön az állatorvos valamelyik nap ha ráér (béna de a közelben nincs több orvos)
2011. aug. 21. 23:32
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem 2 cicám van házi mind2 és a lány mosakszik rendszeresen ugyhogy az hülyeség hogy a házi cica nem mosakszik. a másik viszont nem, bár nagyon pici volt mikor összekapartuk a utcárol és lehet nem tanulta meg az anyjátol hogyan kell. nem lehet hogy a tiednél is ez van?
2011. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem akkor nem mosakodott a cicám, amikor az ivartalanítás után 1-2 napi le volt pukkanva...aztán, ahogy jobban lett rögtön tisztogatta magát. A macska nagyon tiszta állat, nem normális, ha nem mosakszik. Valami baja biztos van.
2011. aug. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ráadásul fehér az eredeti szőre de most már talán nem sokat hiszik el ha látják mert olyan fekete legszivesebben leborotválnám , nincs az égvilágon semmi baja játszik ugrándozik alszik eszik a többi cicával van , lehet hogy ha ki lesz herélve akkor el kezd fürdeni?
2011. aug. 22. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!