Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha átviszm a macskámat egy...

Ha átviszm a macskámat egy ismerősömhöz h vadássza le az egeret. Nem lesz baj h ismeretlen a hely?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 12:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
utolsó,én is pont ezért ellenzem...nekünk is hiányzik a cicánk...ugyanez lett a veszte a vadászösztön
2011. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

Az élvefogót én is javaslom! Olcsó, nem gyanakodik rá az egér, kicsi, nincs az a veszély, hogy mondjuk belelép a kutya és eltöri az ujjait, mint a hagyományos, lecsapósnál... Én a félkör alakú változatot ajánlom. Olyasmi, mint ez:

[link]

De az alja is nyitható ilyen elhúzható módon, így lehet oda ennivalót tenni, majd az egeret kipottyantani belőle. Bemenni be tud, de ki nem, mert befelé szűkül a szája és ott a drót szúrja. Néha több is belemegy. A méreg hátránya még, hogy az életben maradtak vannak olyan gyanakvók, hogy többé nem nyúlnak hozzá, na meg az előzőek által említett macskahalál is jó ok. De nem csak a macska kaphatja el a mérgezett egeret, hanem ritka ragadozó madarak is...

2011. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

persze elengedem a kertben hogy visszajöjjön a lakásba.. ennyi erővel szaporíthatom a szobámba magam is az egereket..


annyira birom az olyan hozzászólásokat akik okosabbnak érzik magukat.. egyértelmű h vigáyzok h a kutya ne egyen belőle nemtudom mért kell hülyének nézni.

de már amúgy is levadásztam én. azért köszi az értelmes válaszokat:)

2011. aug. 26. 14:25
 14/18 anonim ***** válasza:
Az élvefogót tanácsoló vagyok. Nem kötelező szabadon engedni, kipottyanthatod a macska elé is, vagy a farkánál fogva erősen földhöz csaphatod, hogy egy pillanat alatt, kínzás és szenvedés nélkül vége legyen, és utána tálalhatod a cicának... Csak a mérgezések, balesetek elkerülése végett ajánlottam neked ezt a módszert.
2011. aug. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én meg bírom azokat akik nem fogadják meg a jó tanácsot,amit jó szívvel adtunk...de te tudod...szerintem itt egyedül te okoskodsz...ha ennyire nem fogadod el a segítséget mi a jó fenéért tetted fel a kérdést...
2011. aug. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
elfogadom a tanácsokat, csak nem birom amikor valaki ki akar oktatni hogy ne okoskodjak mert a kutya is megdögölhet tőle.. én is tudom:)
2011. aug. 27. 18:00
 17/18 anonim ***** válasza:
Élmény olvasni a válaszokat!Nálunk a macska meg se eszi a elassult egeret. Granulátum méreg hatásos. Hullanak a kis férgek tőle mint a legyek.
2013. szept. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
*lelassult. Most vettem észre hogy 2 éves a kérdés, de sebaj.
2013. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!