Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a kismacskákkal?

Mit csináljak a kismacskákkal?

Figyelt kérdés
Van 3 kiscicánk, kb egy hónaposak lehetnek, már kinyílt a szemük múlt héten. Most 2 napja egyfolytában nyávognak, sztem az anyja itthagyta őket :( nagyon idegesít :S Sajnos az egyik cica hátsó 2 lábát nem tudja használni, csak kúszik, úgy született, mit csináljak vele? szegénykét sajnálom,de így nem élhet :((( a másik kettő is nagyon nyávog :S próbáltam tejes kisujjamat a szájukba tenni hogy nyalogassák de semmi, csak nyávognak :(
2011. aug. 31. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg egy állatorvost.
2011. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
állatorvos? ha nincs rá pénzed akkor internetről vagy könyvekből próbálj kiokoskodni valamit. esetleg állatorvos, vagy állatokhoz értő ismerős, barát.
2011. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
csak a régi módszert tudom ajánlani vágd földhöz őket akkor elpusztulnak
2011. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok bzdmeg!!!Miért nem tudtad volna ivartalaníttatni a macskádat??Akkor most nem lett volna ez és nem attál volna nekik tehén tejet amitől csak fosnak,h lehetsz ekkor egy szerencsétlen??Remélem ha mégis fel tudnak nőni és még születnek nálad kicsik akkor MINDET meg tudod tartani!!!Mert ez a te felelősséged!!Az ilyenek miatt van annyi kóbor gazdátlan állat-.-""
2011. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. tejpótló tápszerre van szükségük. A tehéntej nem megfelelő a számukra. Macskatejpótló tápszert állatkereskedésben tudsz beszerezni.

2. Amelyik nem tudja mozgatni a lábát, valószínűleg meg fog halni. Humánusabb lenne elvinni egy állatorvoshoz, kikérni a véleményét, és ha kell, emberségesen elaltatni, mint végignézni az agonizálását.

3. Ivartalanítani kéne az anyamacskát, de sürgősen. Mert ez így marha messze van a felelős, normális állattartástól...


Aki azt írta hogy vágd őket földhöz, jobban tenné ha a saját kölykeit vagdosná a földhöz, illetve szeretném részvétemet kifejezni a kedves anyukájának, aki már minden bizonnyal nagyon megbánta, hogy anno ő nem tette meg!

2011. szept. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!