Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez milyen fajta macska?

Ez milyen fajta macska?

Figyelt kérdés

[link]


A képminösége nem olyan jó, mert telóval készült. Nagyon szép cica, szép bundája van, a szeme szinte világítóan zöld. Tavaly kaptuk ajándékba. Játékos, és olyan kecsesen megy, kényesen :)A farkán van a legnagyobb szőre. :)


Kaptunk még egyet, az meg ugyan ilyen : [link]


Még picik voltak amikor elhoztuk őket. Ez a cica is nagyon szép, olyan mint egy tigris kivülröl. És nagyon játékos, nagyon nagyokat ugrik játék közben, egyhelyböl képes felugrani 1,5 méter magasságra. Nagyon kedves cica , és szinte beszél . Amikor beszélek neki mondom neki hol voltál? Olyan furcsa hangon nyávog . Meg mondom neki h mit csinálsz,? akkor is nyávog, akkor már megint más hangon . Mintha beszélgetnénk :)


2011. szept. 2. 00:10
1 2
 11/17 anonim válasza:
Az 1. macska szerintem Britt hosszú szőrű macska :) nagyon szép, nekem is van csak rövidszőrű :)
2011. szept. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszi :) épp azt a műsort néztem , és ott ma mutatták mind2 cicát hogy milyen fajtájú, és mi a jelegzetességük. Az elsőnek valami benuli vagy beneling , ilyen furcsa neve volt.
2011. szept. 2. 02:05
 13/17 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy két éve veletek laknak, és mostanra derül ki, hogy fajtatiszták. :D
2011. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen, érdekes:)


Még az anyjuk gazdája sem tudja. Mert akkor ingyen nem adták volna oda az biztos. Mindenkinek osztogatták az ilyen kiscicákat. :)

2011. szept. 2. 12:03
 15/17 A kérdező kommentje:

Még most sem derült volna ki ha nem teszem fel ezt a kérdést.

Észre vettem hogy nem olyanok mint az átlagos házicicák. Sem a viselkedésük, és még kivülről sem. :)

2011. szept. 2. 12:05
 16/17 A kérdező kommentje:

Utána olvastam, és állítólag ezeket bent kéne tartani a lakásba...

Ezek kint vannak, és semmi bajuk nincs, vadásznak, fogják az egereket, és a pockokat is megfogják, és hozzák megmutatni a bejárati ajtó elé. :)

2011. szept. 2. 12:07
 17/17 anonim ***** válasza:

Az 1. cica szerintem orosz kek hosszu szorben,mert kaptam egy kepet amelyik nagyon hasonlit ra

[link]


a 2. az szerintem is bengali

2012. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!